fbpx

Akcija vyro ir moters profilaktiniams ištyrimams MAXI

Akcija vyro ir moters profilaktiniams ištyrimams MAXI

Kada paskutinį kartą tikrinotės sveikatą? Ar žinote, kaip dažnai rekomenduojama kraujo tyrimų pagalba sekti savo sveikatos būklę?

Neretai apsilankius pas gydytoją, mums atliekama tik labai maža kraujo tyrimų dalis, parodanti ne visų organizmo sistemų funkcionavimą. Tačiau šiuo atveju mes galime būti sąmoningi ir pasidomėti apie rekomenduojamus profilaktinius kraujo tyrimų paketus patys. Juk gyvenant šiandieniniame pasaulyje, kuomet gyvenimo tempas verčia skubėti, mes turime sustoti ir pagalvoti ne vien apie darbą ir sunkumus, bet taip pat ir apie savo bei savo šeimos sveikatą. Būtina pabrėžti, jog net ir nejaučiant rimtų simptomų ar negalavimų, specialistai rekomenduoja profilaktinius tyrimus atlikti bent kartą per metus.

Profilaktinis ištyrimas – tai gydytojų sudarytas tyrimų rinkinys, kuriuo siekiama laiku užkirsti kelią dažniausiai pasitaikančioms ligoms ir jų vystymuisi bei komplikacijoms.

Profilaktinių kraujo tyrimų rinkiniai yra ypatingi tuo, jog parodo ne tik bendrą organizmo veiklą, bet ir kiekvienos organizmo sistemos funkcionavimo būklę. Sekti savo sveikatos rodiklius svarbu net ir gerai besijaučiančiam žmogui. Pojūčiai yra subjektyvūs, vieni galime jausti pokyčius organizme, kiti – net nenumanyti apie juos. Šiuo atveju kraujas „parodo“ tiesą.

,,Antėja laboratorija“ kviečia pasinaudoti Jus lapkričio ir gruodžio mėnesio pasiūlymu bei profilaktinį moters ar vyro ištyrimą MAXI atlikti už ypatingą kainą! Sutelkime rūpestį sau ir savo artimiesiems!

Moters profilaktinis ištyrimas – 212.00 € 159.00 €

Pirkti internetu

 

Vyro profilaktinis ištyrimas – 249.50 € 184.00 €

Pirkti internetu

 

 

 

Dėl registracijos tyrimui skambinti telefonu: 8 700 55511

Jūsų patogumui dirbame visoje Lietuvoje!

 

 

 

 


-Pasiūlymas galioja iki 2019 m. gruodžio 31 d. 
-Kraujo paėmimo mokestis įskaičiuotas.
-Nemokama gydytojo konsultacija su tyrimų įvertinimu (reikalinga papildoma registracija).
-Akcijos organizatorius pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti akcijos sąlygas.