fbpx

Akcija medžiagų apykaitos tyrimų programoms

Akcija medžiagų apykaitos tyrimų programoms

Lietuvoje net 4 asmenys iš 10 skundžiasi sulėtėjusia medžiagų apykaita. Galbūt tai pasirodys menka sveikatos problema, tačiau medžiagų apykaita turi įtakos beveik visoms organizmo funkcijoms, tad sulėtėjus ar pagreitėjus medžiagų apykaitai, gali kilti vienokių ar kitokių rimtų sveikatos sutrikimų.

Kviečiame pasinaudoti vasario mėnesio pasiūlymu bei medžiagų apykaitos tyrimų programas įsigyti su 20 procentų NUOLAIDA! Subalansuota medžiagų apykaita – geros savijautos pagrindas!

Ši tyrimų programa leis diagnozuoti angliavandenių, baltymų ir riebalų apykaitos sutrikimus, kurie kenkia inkstų funkcijai, sukelia širdies ir kraujagyslių ligas.

 

 Reguliariai maitintis – valgyti rekomenduojama bent tris kartus per dieną. Maitinantis tik du kartus ar rečiau per dieną – medžiagų apykaita ima lėtėti.

 Rinktis sveikatai palankų maistą – valgykite įvairų ir subalansuotą maistą, rinktis maistą, turintį mažiau riebalų, druskos ir cukraus, kuo daugiau valgyti įvairių daržovių, vaisių, uogų ir grūdinių produktų.

 Sportuoti ir daugiau judėti – pasirinkite mėgstamą sporto rūšį ir reguliariai ją praktikuokite, stenkitės kaip įmanoma daugiau judėti. Kyla klausimas – lipti laiptais ar važiuoti liftu? Žinoma, kad lipti!

 Vengti streso – pastebėta, kad patiriant stresą išsiskiria daug hormono kortizolio, kuris skatina apetitą ir lemia persivalgymo tikimybę.

 Laikytis tinkamo miego režimo – dažnu atveju miego stoka kompensuojama didesniu valgio kiekiu, todėl rekomenduojama miegoti bent 7-8 valandas per parą.

 

Medžiagų apykaitos tyrimų programos

MINI – 10.00 € 8.00 €
MIDI – 12.50 € 10.00 €
MAXI – 28.50 € 22.80 €

Pirkti internetu

 

TYRIMAIMiniMidiMaxi
Riebalų apykaitos rodikliai:
CHOL Cholesterolis bendras+++
DTL Cholesterolis+++
MTL Cholesterolis / Tiesioginis MTL cholesterolis+++
TGL Trigliceridai+++
Angliavandenių apykaitos produktai:
GLU Gliukozė ++
Baltymų apykaitos produktai:
HbA1c Glikozilintas hemoglobinas+
TP Bendras baltymas+
ALB Albuminas+

 

Dėl registracijos tyrimui skambinti telefonu: 8 700 55511

Jūsų patogumui dirbame visoje Lietuvoje!

 

 

 

 


-Pasiūlymas galioja iki 2020 m. vasario 29 d. 
-Kraujo paėmimo mokestis neįskaičiuotas.
-Nemokama gydytojo konsultacija su tyrimų įvertinimu (reikalinga papildoma registracija).
-Akcijos organizatorius pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti akcijos sąlygas.