fbpx

Dovanos perkantiems internetu!

Dovanos perkantiems internetu!

,,Antėja laboratorija“ kviečia Jus pasinaudoti ypatingu ,,Žiemos siurprizų“ pasiūlymu! Visą gruodžio mėnesį, internetu įsigydami tyrimus ar tyrimų programas, dovanų gausite geležies ir fosforo tyrimus!

Gera organizmo būklė, puiki atmintis, stiprūs kaulai ir sveiki dantys, taip pat gera nuotaika – visa tai lemia mūsų organizme esantis fosforas. Fosforas formuoja ir palaiko kaulų ir dantų struktūrą, formuoja raumenų audinį, dalyvauja medžiagų apykaitoje ir gaminant energiją bei pagreitina kaulų lūžių gijimą.

Tuo tarpu sumažėjęs atsparumas ligoms, nuovargis, fizinio pajėgumo sumažėjimas ar pabalusi oda – tai dažniausiai pasireiškiantys geležies trūkumo signalai. Tinkamas geležies kiekis kraujyje padeda išvengti mažakraujystės, organizmo išsekimo ir bendro silpnumo. Rūpinkitės savo sveikata ir užtikrinkite reikiamą šio mikroelemento kiekį kraujyje!

Niekada nebuvo taip lengva įvertinti geležies ir fosforo kiekį kraujyje! Tereikia tik pasinaudoti ,,Antėja laboratorija“ ypatingu PASIŪLYMU ir internetu įsigyti norimus kraujo tyrimus ar tyrimų programas!

 

Būkite sveiki!

Kaip gauti dovanas?
– Išsirink tyrimą arba tyrimų programą ir įsidėk ją į krepšelį;
– Prie pasirinkto pirkinio tavo krepšelyje automatiškai atsiras dovanos!
– Įsigijus pirkinį – mėgaukis sveikatos rudeniu.

 

 

 

Dėl registracijos tyrimui skambinti telefonu: 8 700 55511

Jūsų patogumui dirbame visoje Lietuvoje!

 


-Pirkinių kuponas turi būti pilnai išnaudotas vieno apsilankymo metu, vienam asmeniui (nepriklausomai nuo įsigytų tyrimų ar tyrimų programų kiekio).
-Dovana pasinaudoti galima tik kartu su pirkinių kuponu, kuriam buvo priskirtas paslaugos mokestis* ir ,,Žiemos siurprizai“ akcija.
-Pasinaudoti dovanomis galima 2 mėnesius nuo įsigijimo datos.
-Akcijos organizatorius pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti akcijos sąlygas.

Įsigijus pirkinių kuponą Jums priklauso nemokama gydytojo konsultacija su tyrimų įvertinimu (reikalinga papildoma registracija).

*kraujo, nuograndų, tepinėlio paėmimo mokestis.