fbpx

Dovanos perkantiems internetu!

Dovanos perkantiems internetu!

PERKANČIŲ INTERNETU LAUKIA DOVANOS! Visą vasario mėnesį, internetu įsigydami tyrimus ar tyrimų programas už mažiau nei 50 Eur. gausite fosforo ir geležies tyrimų komplektą, o išleisdami 50 Eur. ir daugiau, dovanų gausite vitamino B12 tyrimą!

Gera organizmo būklė, puiki atmintis, stiprūs kaulai ir sveiki dantys – visą tai lemia mūsų organizme esantis fosforas. Tuo tarpu sumažėjęs atsparumas ligoms, nuovargis, fizinio pajėgumo sumažėjimas ar pabalusi oda – tai dažniausiai pasireiškiantys geležies trūkumo signalai. Tinkamas geležies kiekis kraujyje padeda išvengti mažakraujystės, organizmo išsekimo ir bendro silpnumo. Rūpinkitės savo sveikata ir užtikrinkite reikiamus šių mikroelementų kiekius!

Mieguistumas, pablyškusi oda, pablogėjusi atmintis, galūnių dilgčiojimas, pusiausvyros sutrikimai, skonio receptorių nejautrumas, nerimas, depresija, nemiga, nuotaikų svyravimai, koncentracijos stoka yra gyvybiškai svarbaus Vitamino B12 trūkumo ženklai.

Niekada nebuvo taip lengva įvertinti geležies, fosforo arba B12 kiekį kraujyje! Tereikia tik internetu įsigyti norimus kraujo tyrimus ar tyrimų programas, o Jūsų pirkinių krepšelį papildysime MES!

Pasinaudokite išskirtiniu pasiūlymu ir sekite savo sveikatos būklę!

Kaip gauti dovanas?
– Išsirink tyrimą arba tyrimų programą ir įsidėk ją į krepšelį;
– Prie pasirinkto pirkinio tavo krepšelyje automatiškai atsiras dovanos!
– Įsigijus pirkinį – mėgaukis sveikatos rudeniu.

 

 

 

Dėl registracijos tyrimui skambinti telefonu: 8 700 55511

Jūsų patogumui dirbame visoje Lietuvoje!

 


-Pirkinių kuponas turi būti pilnai išnaudotas vieno apsilankymo metu, vienam asmeniui (nepriklausomai nuo įsigytų tyrimų ar tyrimų programų kiekio).
-Dovana pasinaudoti galima tik kartu su pirkinių kuponu, kuriam buvo priskirtas paslaugos mokestis* ir ,,Žiemos siurprizai“ akcija.
-Pasinaudoti dovanomis galima 2 mėnesius nuo įsigijimo datos.
-Akcijos organizatorius pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti akcijos sąlygas.

Įsigijus pirkinių kuponą Jums priklauso nemokama gydytojo konsultacija su tyrimų įvertinimu (reikalinga papildoma registracija).

*kraujo, nuograndų, tepinėlio paėmimo mokestis.