Ancestral Origins - žemėlapis ir ataskaita el. paštu - "Antėja laboratorija"
Ancestral Origins DNR tyrimas - žemėlapis ir ataskaita el. paštu

Ancestral Origins DNR tyrimas - žemėlapis ir ataskaita el. paštu

349.00€
Ancestral Origins DNR tyrimas - žemėlapis ir ataskaita el. paštu

Skaičiuoklė perkantiems išsimokėtinai

Autosominio tyrimo (Ancestral Origins protėvių kilmės tyrimo) metu atliekami DNR palyginimai, remiantis pačiais naujausiais istoriniais duomenimis ir ieškomi DNR atitikimai atsižvelgiant į jau ištirtus žmones, kurių bendras skaičius siekia 10 000 ir kurių duomenys įtraukti į kelias mūsų naudojamas duomenų bazes. Rezultatų žemėlapyje pavaizduoti spalvoti kvadratėliai rodo ne vieną individą, o didelį individų skaičių, turintį dažnai ir retai pasitaikančius alelinius genus, atitinkančius jūsų alelius. Dar kartą pabrėžiame, kad šio tyrimo rezultatai priklauso nuo ištirtų individų skaičiaus.
Šis tyrimas tiksliai parodo naujausius pasikeitimus, įvykusius paskutinėse kartose, kurių skaičius siekia apie 10, bet nesuteikia informacijos apie senovės protėvių migraciją. Jeigu jus labiau domina senovės protėviai, tada geriau rinkitės Y chromosomos tyrimus, t.y. Y chromosomos trumpo tandeminio pasikartojimo tyrimą arba Y chromosomos vieno nukleotido polimorfizmo tyrimą,  arba toliau plačiau aprašytus mitochondrinės DNR tyrimus.
Apibendrinant reikėtų pažymėti, kad protėvių kilmės tyrimas suteikia galimybę iš arčiau pažvelgti į šiandien gyvenančius ištirtus žmones ir į jų genetinių profilių panašumų pasiskirstymą visame pasaulyje. Jis suteikia informaciją apie paskutinių 5-10 kartų artimiausius bendrus protėvius ir giminaičius.

Ancestral Origins Protėvių kilmės žemėlapis analizuoja 3 pagrindinius geogenetinius protėvių kilmės aspektus ir atsako į šiuos klausimus:

  • Kaip tiksliai jūsų DNR atitinka tiriamų populiacijų DNR? Norėdami į tai atsakyti, EasyDNA naudoja specialius spalvų kodus kiekvienai populiacijai. Skirtingos spalvos atspindės, koks stiprus ar silpnas jūsų genetinis ryšys su tam tikra grupe. Pavyzdžiui, geltona spalva nurodomos tos grupės, su kurioms jūsų DNR sutampa mažiausiai.
  • Kaip tiksliai jūsų DNR atitinka tyrinėtus antropologinius regionus? Ši protėvių analizės dalis jums atsakys, kur yra jūsų gimtieji genetiniai regiono  priklausiniai. Kitaip tariant, EasyDNA jums atsakys, iš kur kilo jūsų protėviai. Tai iš tiesų turėtų padėti rasti įdomių nuorodų ir dažnai gali nustebinti, nes tikrosios protėvių šaknys gali labai skirtis nuo šių dienų protėvių.
  • Stiprumo rodikliai: Skirtingos jūsų žemėlapio spalvos rodo skirtingą genetinio ryšio su jūsų protėvių grupėmis laipsnį. Skirtingos formos naudojamos žymėti skirtingas tirtas antropologines grupes. EasyDNA sujungia šiuos du skirtingus duomenų rinkinius į juostų schemas, kad būtų aiškiai parodytos regioninės ir gimtojo regiono atitiktys.

Rezultatų ataskaitos diagrama: susipažinti.
Rezultatų ataskaitos pavyzdys: susipažinti.

Atsakymas pateikimas anglų kalba.

Tiriamas 1 asmuo ( ataskaita ir žemėlapis pateikiamas el. paštu).

Spausdintas žemėlapis ant fotodrobės su porėmiu (90x60cm).*
- užsakomas tik kartu su Ancestral Origins tyrimu.

GPS Origins protėvių kilmės testas - ataskaita nuo šiol siunčiama tik kliento nurodytu el. paštu su nuoroda į DDC laboratorijos svetainėje, esantį atsakymą. Nėra galimybės gauti ataskaitos PDF formatu, o taip pat ir spausdintos ataskaitos versijos.

Terminas:  7- 9 savaitės.
DNR mėginys - vidinio skruosto epitelis.

*Standartinio dydžio spausdintas žemėlapis (43x27cm) - 40 eur.
*Didelis spausdintas žemėlapis (69x43cm) - 54 eur.
*- gali būti užsakomi tik kartu su pagrindiniu Ancestral Origins testu.