Plačiausias kraujo tyrimų tinklas Lietuvoje
Tyrimų rezultatai
0
0
DNAFit dieta (mityba pagal genus)

DNAFit dieta (mityba pagal genus)

250.00€
DNAFit dieta (mityba pagal genus)

Skaičiuoklė perkantiems išsimokėtinai

DNAFit Dieta  suteiks Jums neprilygstamą įžvalgą ir žinių bagažą, siekiant padėti jums optimizuoti savo mitybą pagal sudarytą individualų tik jums tinkamą mitybos planą*. DNR mėginiai šiam tyrimui imami iš vidinio skruosto epitelio (seilių) aplikatoriaus pagalba. Tyrimo rezultatus gausite per 15-25 darbo dienų. * - 3 mėn. mitybos planas užsakomas atskirai (papildomai). DNAFit tyrimas tiria šiuos metabolinius procesus organizme :

EKONOMIŠKA: Šis genų tyrimas atliekamas vieną kartą gyvenime, jo kartoti nereiks, kadangi ataskaitoje pateikiama informacija, kas yra įgimta, o ne įgyta su gyvenimo būdu. AIŠKU: Ši dietos ataskaita suprantama kiekvienam: nereikia būti dietologu ar kitos srities gydytoju, kad suprasti, tai kokia informacija yra pateikiama ataskaitoje. PRAKTIŠKA: Užsisakius 3 mėn. mitybos planą, nereiks papildomų dietologo konsultacijų ir tuo pačiu papildomų išlaidų. Kuo gali būti naudingas DNAFit tyrimas:

  1. Nuo to kaip mūsų genetika sąveikauja su aplinka, parodo, kas mes esame. Todėl natūraliai suprasdami savo genetinį profilį, galėsite padėti sau sveikiau gyventi.
  2. Suprasite svarbiausius mitybos principus: sureguliuosite savo svorį su individualiu 12 mėn. mitybos planu.
  3. Vadovaudamiesi ataskaitoje pateiktomis rekomendacijomis, jausitės daug sveikiau ir žvaliau, nei bet kada anksčiau.

Klinikų adresai

Panevėžyje

Respublikos g. 44

Lazdijuose

Vilniaus g.10