fbpx

Andrius Bleizgys

Šeimos gydytojas, Andrius Bleizgys
  • Profesinė darbo patirtis: 15 metų darbo šeimos gydytojo pareigose patirtis privačiose ir valstybinėse sveikatos priežiūros įstaigose; ne vienerius metus dirbau VU Medicinos fakultete asistentu, vėliau lektoriumi, studentų ir rezidentų mokslinių darbų vadovu ,esu įgijęs mokslo daktaro laipsnį.
  • Domėjimosi sritys: vitaminas D ir jo trūkumo sąsajos su įvairiais sveikatos sutrikimais; e.sveikatos diegimas Lietuvoje; teisės aktų, reglamentuojančių sveikatos priežiūros sistemą, kūrimas ir tobulinimas.
  • Narystė: Lietuvos bendrosios praktikos gydytojų draugija, Lietuvos šeimos gydytojų profesinė sąjunga, Lietuvos Medikų sąjūdis, Lietuvos Jaunųjų gydytojų asociacija.
  • Tarptautinė patirtis, mokymai, stažuotės: 2008 m. įgyta fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo kvalifikacija. 2014 m. apginta biomedicinos mokslų daktaro disertacija. Skaitau pranešimus Lietuvos ir tarptautinėse konferencijose; tobulinausi Zalcburgo medicinos seminaruose šeimos medicinos (2016 m.) ir vidaus ligų (2018 m.) tematika. Esu kelių darbo grupių prie SAM narys. Kaip ekspertas dalyvavau rengiant Lietuvos Pirminės sveikatos priežiūros akreditavimo standartus. Užsienio kalbos: anglų, rusų, vokiečių. Šiek tiek suprantu lenkiškai ir turkiškai.
  • Kodėl pasirinkote „Antėja laboratoriją“?: šaunus kolektyvas, kuriame jau anksčiau dirbo keli pažįstami gydytojai. Taip pat todėl, kad visada domėjausi svarbia klinikinės medicinos dalimi – laboratorine diagnostika ir džiaugiuosi galėdamas pritaikyti savo žinias bei padėti „Antėja laboratorija“ pacientams išsaugoti ir stiprinti jų sveikatą.