fbpx

Kaip atliekamas tėvystės nustatymo testas?

Tėvystės nustatymas yra paklausi paslauga, bet neretas dvejojantis dėl tėvystės nesiryžta atlikti šio testo dėl poros priežasčių. Pirma, nepagrįstai manoma, kad paslauga labai brangi. Antra, baiminamasi pačios procedūros. Taip pat nepagrįstai.

Taigi, siekdami išsklaidyti baimes dėl procedūros eigos, trumpai aptarsime, kaip atliekamas tėvystės nustatymas.  Šis testas gali būti atliekamas laboratorijoje ar namuose. Pačios procedūros trukmė – vos kelios minutės. Tėvystės nustatymas apima tris esminius etapus:

  • Paimami mėginiai. Jei procedūrą atliksite patys namuose, DNR testo rinkinyje rasite išsamią instrukciją, kuria vadovaudamiesi paimsite mėginius. Informacija instrukcijoje pateikiama tiksliai ir suprantamai. Mėginys imamas iš vidinio skruosto.
  • Mėginiai išsiunčiami į laboratoriją. Jei testą atliksite pačioje laboratorijoje, paėmus mėginius Jums daugiau niekuo rūpintis nereikės. Jei mėginius imsite namuose, juos patys turėsite išsiųsti. DNR testo rinkinyje rasite paruoštą voką, į kurį tereikės įdėti mėginius ir išsiųsti į laboratoriją. Visos siuntimo išlaidos apmokėtos.
  • Gaunami rezultatai– tai paskutinis etapas. Priklausomai nuo laboratorijos, rezultatų pateikimo terminas gali skirtis, bet tai neturėtų užtrukti ilgiau kaip dešimt darbo dienų.