50 eur pasiūlymas - "Antėja laboratorija"

50 EUR. PASIŪLYMAS!

Geležis atlieka svarbų vaidmenį formuojantis raudoniesiems kraujo kūneliams –  eritrocitams –  kurie reikalingi deguonies pernešimui organizme. Esant geležies trūkumui vystosi mažakraujystė, jaučiamas nuovargis, silpnumas, sutrinka miegas, pablogėja gebėjimas mokytis, silpnėja atmintis, sumažėja atsparumas infekcijoms. Geležies stoka gali atsirasti dėl įvairių priežasčių: nepilnavertės mitybos, įsisavinimo sutrikimų ar dėl spartesnio geležies praradimo iš organizme (pvz. kraujavimas, gausios menstruacijos), taip pat esant specifinėms ligoms.  

Nuo šiol fiziniuose „Antėja“ padaliniuose geležies tyrimą dovanojame visiems, perkantiems tyrimus už 50 eur ir daugiau. Nepraleiskite išskirtinės progos sužinoti apie savo organizmą šiek tiek daugiau.

Pasiūlymas taikomas tik fiziniuose „Antėja“ padaliniuose. Organizatorius pasilieka teisę keisti sąlygas, įskaitant organizavimo laikotarpį ir dovanos pobūdį. 

Registruokitės tyrimui internetu - ONLINE REGISTRACIJA
Telefonu: 8 700 55511 arba el. paštu: pagalba@anteja.lt
Jūsų patogumui dirbame visoje Lietuvoje!

- Įsigijus tyrimus, kurie atliekami ne iš kraujo, norint pasinaudoti gauta dovana, reikia susimokėti kraujo paėmimo mokestį. 
- SVARBU: dovanojamas tyrimas atliekamas tik iš veninio kraujo (serumo).
- Pasiūlymas galioja iki 2023 m. gruodžio 31 d.