Plačiausias kraujo tyrimų tinklas Lietuvoje
Online registracija + tyrimų rezultatai
0
0

Akcija Alex² makrogardelės tyrimui

Pajutus alergijos simptomus, visuomet iškyla daug klausimų – kam aš esu alergiškas? Ar tai labai pavojinga mano sveikatai? Ar galima alergiją išgydyti? Tam, kad būtų galima atsakyti į šiuos ir kitus klausimus, reikia atsakyti į pirmąjį – kas man sukelia alergiją? Alergiją sukeliančio alergeno nustatymas yra šios problemos sprendimo pirmas ir svarbiausias žingsnis, kuriame gali padėti alergenų ir molekulinių alergenų komponentų tyrimas ALEX2 makrogardele.

Inovatyvus tyrimas ALEX2 makrogardele šiandien yra pats išsamiausias alergijų nustatymo tyrimas iš kraujo. Tai unikalus, pasaulyje pripažintas ir analogų neturintis tyrimas, kurio metu, vos iš vieno kraujo lašo, nustatoma alergija NET 295 alergenams. Dėka ypač mažo tyrimui reikalingo kraujo kiekio, šis tyrimas yra labai draugiškas mažiesiems pacientams. Svarbu paminėti ir tai, kad tyrimui reikalingas kraujas gali būti imamas ne tik iš venos, bet ir iš piršto.

Pasinaudokite birželio ir liepos mėnesiais skelbiama 15 proc. NUOLAIDĄ molekulinių alergenų tyrimui ALEX2 makrogardele! Tyrimą kviečiame atlikti vos už 159 Eur!

 

Alex² makrogardelės tyrimas, nustatant
specifinius IgE prieš 295 alergenus

189 € - 159 €

Registruokitės vizitui internetu - ONLINE REGISTRACIJA

Arba telefonu: 8 700 55511
Jūsų patogumui dirbame visoje Lietuvoje!

 

 


-Pasiūlymas galioja iki liepos 31 d.
-Kraujo paėmimo mokestis neįskaičiuotas.
-Akcijos organizatorius pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti akcijos sąlygas.