Plačiausias kraujo tyrimų tinklas Lietuvoje
Tyrimų rezultatai
0
0

Akcija įkvepiamųjų alergijų EUROIMMUN tyrimams

Šiltuoju metų laiku visi džiaugiamės gaiviu ir saulėtu oru, bei kitais pavasario teikiamais malonumais. Tačiau taip pat dažnai pastebime, jog mus pradeda varginti sloga, čiaudulys, vargina ašarojančios akys ar kiti nemalonūs simptomai. Dažniausiai dėl šių simptomų kaltiname peršalimą ir net nepagalvojame apie pavasarį suaktyvėjančią alergiją.  

Pasakykite alergijoms STOP ir išsitirkite, kas Jus verčia jaustis blogai! 

Alergija yra neįprasta ir itin jautri organizmo reakcija į dulkių erkutes, žiedadulkes, gyvūnų epitelį, pleiskanas, grybų sporas ar kitus aplinkos alergenus. Alergijos metu, imuninė sistema į natūraliai gamtoje esančias alergenus reaguoja kaip į grėsmingus svetimkūnius ir sukelia minėtus simptomus: bėrimą, slogą, čiaudulį, ašarojimą. 

Alergijos tyrimai padės Jums nustatyti, kam esate alergiški ir imtis būtiniausių apsaugos priemonių. Balandžio ir gegužės mėnesiais EUROIMMUN įkvepiamų alergenų tyrimų programoms galioja išskirtinis pasiūlymas – jas galite įsigyti NET su 25 proc. nuolaida! Išsitirkite ir pamirškite alergiją kuo greičiau! 

Rekomendacija prieš atliekant tyrimus – keletą dienų prieš tyrimą išskirtinai rekomenduojame pabūti gamtoje, turėti kontaktą su gyvūnais ar kitomis alergijos simptomus sukeliančiomis medžiagomis. Alergijos tyrimai bus tikslesni, jei juos atliksite alergijos paūmėjimo metu.

EUROIMMUN Įkvepiamieji alergenai

20 specifinių IgE prieš 23 - 45 €  34 €
20 specifinių IgE prieš 20 - 45 €  34 €
29 specifinių IgE prieš 61 - 63 €  47 €
30 specifinių IgE prieš 64 - 69 €  52 €


 

 

Dėl registracijos tyrimui skambinti telefonu: 8 700 55 511
Jūsų patogumui dirbame visoje Lietuvoje!

 


-Pasiūlymas galioja iki gegužės 31 d.
-Kraujo paėmimo mokestis neįskaičiuotas.

-Atlikus tyrimus Jums priklauso NEMOKAMAS nuotolinis tyrimų rezultatų aptarimas su gydytoju (būtina registracija).
-Akcijos organizatorius pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti akcijos sąlygas.