Plačiausias kraujo tyrimų tinklas Lietuvoje
Tyrimų rezultatai
0
0

Akcija imuniteto tyrimo komplektui

Atvėsus orams ir vis dažniau pasigirstant kalboms apie prasidedančias ligas, būtina pasvarstyti, ar galime pasitikėti SAVO IMUNITETU? Juk būtent jo atsparumas lemia organizmo gebėjimą apsisaugoti nuo infekcijų ir jų sukeliamų ligų. 

Atėjus šaltajam metų laikotarpiui, rekomenduojame Jums atlikti BENDRO KRAUJO TYRIMĄ, įvertinti VITAMINO B12 ir FERITINO kiekį kraujyje. Šių itin SVARBIŲ tyrimų komplektas padės įvertinti bendrus kraujo rodiklius, infekcijos riziką bei svarbiausių vitaminų ir mikroelementų, dalyvaujančių stiprinant imuninę sistemą, atsargas kraujyje. Šiuo metu šiam tyrimų komplektui taikome ypatingą 30 proc. NUOLAIDĄ! Jį galite įsigyti vos už 26,60 Eur. 

Laiku įvertinus imuninės sistemos būklę ir pradėjus ja rūpintis, išvengsite nemalonių susirgimų šaltuoju metų laiku! 

ŠALTĄJĮ SEZONĄ PASITIKIME UŽTIKRINTAI! 

Svarbiausi faktoriai, norint turėti stiprią imuninę sistemą: poilsis, fizinis aktyvumas ir sveika mityba bei užtikrintas reikiamas vitaminų ir mikroelementų kiekis kraujyje.

  • Tinkamai maitinkitės. Rinkitės kuo mažiau apdirbtus produktus, vartokite gerųjų bakterijų turinčius produktus: kefyrą, jogurtą, pasukas. Padidinkite suvartojamų vaisių ir daržovių kiekį, kadangi tiek daržovės, tiek vaisiai turi daugybę vitaminų ir mikroelementų, padedančių išlaikyti stiprų imunitetą.
  • Būkite fiziškai aktyvesni. Judėdami grūdiname savo organizmą, o tuo pačiu stipriname imunitetą ir apsisaugome nuo ligų.
  • Daugiau būkite gryname ore. Kuo daugiau gryno oro, tuo geriau ne tik kvėpavimui, bet ir imuninei sistemai. Būdami gryname ore pasilepinkite saulės spinduliais, atidenkite riešus ir veidą, kad kuo daugiau saulės spindulių patektų ant Jūsų odos, taip paskatinsite vitamino D gamybą.
  • Gerkite pakankamai vandens. Kasdien išgerkite rekomenduojamą vandens kiekį, atvėsus orams gerkite daugiau arbatų.
  • Skirkite laiko poilsiui. Turėkite savo poilsio ir darbo režimą. Miego trūkumas organizme didina streso hormono lygį ir net gali sukelti uždegimus, todėl stenkitės kasdieną pailsėti ir miegoti 7-8 val. per parą.
  • Sekite vitaminų ir mikroelementų kiekį organizme. Kasmet, prasidedant šaltajam laikotarpiui, pasitikrinkite vitaminų ir mikroelementų kiekį kraujyje, esant poreikiui, vartokite papildus.

 

 

Dėl registracijos tyrimui skambinti telefonu: 8 700 55511

Jūsų patogumui dirbame visoje Lietuvoje!

 

 


-Pasiūlymas galioja iki 2020 m. lapkričio 30 d.
-Kraujo paėmimo mokestis neįskaičiuotas.
-Nemokamas nuotolinis tyrimų rezultatų aptarimas su gydytoju (būtina registracija).
-Akcijos organizatorius pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti akcijos sąlygas.