Plačiausias kraujo tyrimų tinklas Lietuvoje
Online registracija + tyrimų rezultatai
0
0

Akcija nemigos tyrimų programoms

Nemiga yra dažnas miego sutrikimas, dėl kurio gali būti sunku užmigti arba nakties miegas yra nekokybiškas. Pabudus vis tiek jaučiamas nuovargis, kartais net dar didesnis nei prieš atsigulant į lovą. Nemiga yra daugelio šiuolaikinių žmonių problema, kuri daro įtaką ne tik energijos lygiui ir nuotaikai, bet ir turi žalingą poveikį sveikatai, darbui bei gyvenimo kokybei.

Tam tikru gyvenimo laikotarpiu daugelis esame patyrę trumpalaikę (ūminę) nemigą, kuri trunka vieną ar kelias dienas. Paprastai tai streso, stiprių išgyvenimų, patiriamų pokyčių gyvenime rezultatas ir tai laikoma normalia organizmo reakcija, kuri praeina savaime be medikamentinio gydymo. Tačiau kai kuriuos žmones kankinanti nemiga trunka mėnesį ar ilgiau. Nemigos sutrikimus lemia stresas, ūmūs sveikatos sutrikimai, mikroelementų ar elektrolitų stoka, taip pat skydliaukės ar inkstų sutrikimai.

Pagalvojus apie ramų nakties miegą darosi pavydu? Saldžiai miegoti gali ir Tu! Nebedelsk – išsiaiškink tikrąją nemigos priežastį! Vardan šio tikslo mūsų specialistai sukūrė nemigos tyrimų programą, kuri leidžia nustatyti varginančios nemigos priežastis ir jas gydyti bei su laiku galimai visiškai pašalinti. Tik DABAR nemigos tyrimų programai yra taikoma net 25 % NUOLAIDA.

MINI - 29 € 39 €

MIDI - 74 € 98.10 €

MAXI - 120 € 160.60 €
+ 4.00 € kraujo paėmimo mokestis. 

Registruokitės vizitui internetu - ONLINE REGISTRACIJA
Telefonu: 8 700 55511 arba el. paštu: pagalba@anteja.lt
Jūsų patogumui dirbame visoje Lietuvoje!

 


 

-Pasiūlymas galioja iki 2021 m. lapkričio 30 d.
-Kraujo paėmimo mokestis neįskaičiuotas.
-Jums priklauso NEMOKAMAS nuotolinis tyrimų rezultatų aptarimas su gydytoju (būtina registracija).
-Akcijos organizatorius pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti akcijos sąlygas.