Plačiausias kraujo tyrimų tinklas Lietuvoje
Tyrimų rezultatai
0
0

Akcija virškinamojo trakto tyrimų programoms

Ar žinojote, kad kas 10–imtas žmogus serga lėtinėmis virškinamo trakto ligomis? Tačiau statistiškai tik 1 iš 10 yra išsityręs ir apie tai žino. Galbūt ir Jus pavalgius vargina sunkumo jausmas, pilvo pūtimas, dažnas viduriavimas ar vidurių užkietėjimas, rėmens graužimas? Tai vieni iš pagrindinių požymių, įspėjančių, jog vertėtų pasirūpinti virškinimo sistema!

Virškinamojo trakto tyrimų programa skirta „tylių“, besimptomių virškinimo sutrikimų, kurių požymiai išryškėja, kai liga jau yra progresavusi, diagnozavimui. Programa sudaryta iš tyrimų, skirtų nustatyti ne tik dažniausiai pasitaikančius virškinimo sistemos sutrikimus, bet ir užbėgti už akių rimtų, dar tik pradinėse stadijose esančių ligų vystymuisi.

Naujus metus pradėkime nuo rūpesčio savo virškinimo sistemos sveikata! Kviečiame pasinaudoti net 25 % nuolaida virškinamojo trakto tyrimų programoms, kurios leis sužinoti, kaip jaučiasi Jūsų virškinimo sistema!

 

Patarimai, kaip greitai ir lengvai pagerinti virškinimo sistemos veiklą!

Norint palaikyti virškinimo sistemos sveikatą, svarbiausia – sveikai maitintis: vartoti kuo šviežesnį, mažiau perdirbtą, įvairų ir subalansuotą maistą, kasdien suvalgant bent po 400 g vaisių ir daržovių.

Atsižvelgiant į tai, kokie virškinimo sistemos negalavimai Jus vargina, rekomenduojame rinktis labiausiai tinkančius vaisius ir daržoves pagal šias kategorijas:

  • Raudonos spalvos vaisiuose ir daržovėse nemažai likopeno – natūralaus veiksmingo antioksidanto, saugančio žarnyno ląsteles nuo žalojančio laisvųjų radikalų poveikio ir žarnyno vėžio. Be viso to raudonos spalvos vaisiuose ir daržovėse esantis likopenas padeda reguliuoti kraujospūdį, saugo nuo širdies ir kraujagyslių ligų, stiprina atmintį, gerina šlapimo takų veiklą.
  • Geltonos bei oranžinės spalvos daržovėse ir vaisiuose gausu kalio, cinko bei natrio, kurie padeda palaikyti žarnynui itin svarbią skysčių pusiausvyrą, padeda išvengti vidurių užkietėjimo. Taip pat šios spalvos vaisiai ir daržovės turi beta karotino, taip pat vitamino A, kurie gerina regėjimą, stiprina plaukus, nagus, gražina odą.
  • Žaliuose vaisiuose ir daržovėse gausu skaidulų, kurios subalansuoja virškinimo sistemos veiklą, sukelia sotumo jausmą, taip sumažina riziką persivalgyti, padeda greitinti maisto judėjimą žarnyne, spartina virškinimo procesus. Taip pat žalios spalvos vaisiuose ir daržovėse yra vitamino C, kuris stabdo odos senėjimą,  reguliuoja kraujospūdį.
  • Mėlynos ir violetinės spalvos vaisiuose ir daržovėse gausu augalinių pigmentų, kurie gali sumažinti pilvo pūtimą, viduriavimą ar vidurių užkietėjimą, prislopinti žarnyno ligų vystymąsi. Taip pat mėlynos ir violetinės spalvos vaisiuose ir daržovėse esantys vitaminai ir mikroelementai stipriną regėjimą, stabdo senėjimo procesus, padeda išvengti širdies ir kraujagyslių ligų, reguliuoja cholesterolio kiekį.
  • Baltos spalvos vaisiai ir daržovės turi antibakterinių savybių, todėl virškinimo sistemą saugo nuo uždegiminių procesų, be to stiprina imunitetą, kovoja su organizmą puolančiais virusais, palaiko hormonų pusiausvyrą. Baltos spalvos daržovės pasižymi aštriu skoniu, todėl jas rinktis atsargiau rekomenduojame tiems, kurie turi padidėjusio skrandžio rūgštingumo problemų.
     

Virškinamojo trakto tyrimų programos

MINI - 18.00 € 25.00 €

MIDI - 94.00 € 125.50 €

MAXI - 132.00 € 176.50 €

 
TYRIMAI Mini Midi Maxi
Bendrieji tyrimai:      
BKV Bendras kraujo tyrimas (5 dif.)   + +
CRB C reaktyvus baltymas   + +
Kepenų funkcijos tyrimai:      
ALT Alanininė aminotransferazė + + +
AST Asparagininė aminotransferazė + + +
GGT Gamaglutamiltransferazė + + +
ALP Šarminė fosfatazė + + +
TBI Bilirubinas bendras + + +
DBIL Bilirubinas tiesioginis   + +
IBIL Bilirubinas netiesioginis   + +
Kasos funkcijos tyrimai:      
P-AMYL Pankreatinė amilazė + + +
LIP Lipazė   + +
Vėžio žymenų tyrimai:      
Vėžio žymuo Ca 19-9   + +
Vėžio žymuo CEA   + +
Vėžio žymuo Ca 72-4   + +
AFP Alfa fetoproteinas   + +
Kiti tyrimai:      
HPG IgG antikūnai prieš Helicobacter
pylori
  + +
Išmatų diagnostinis pasėlis*     +
iFOB Reakcija slaptam kraujavimui     +
HP-Ag Helicobacter pylori antigenas
išmatose*
    +

 

 

Dėl registracijos tyrimui skambinti telefonu: 8 700 55511

Jūsų patogumui dirbame visoje Lietuvoje!

 

 


-Pasiūlymas galioja iki vasario 28 d.
-Kraujo paėmimo mokestis neįskaičiuotas.
-Atlikus tyrimus Jums priklauso NEMOKAMAS nuotolinis tyrimų rezultatų aptarimas su gydytoju (būtina registracija).
-Akcijos organizatorius pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti akcijos sąlygas.