Akcija vitaminų ir mikroelementų tyrimų programoms - "Antėja laboratorija"

Akcija vitaminų ir mikroelementų tyrimų programoms

Jaučiate energijos stoką, nuovargį ar mieguistumą? Dėl to nebūtinai kaltas atostogų trūkumas! Prabėgus vėsiajam metų sezonui ar prasidėjus vasaros karščiams neretai pasireiškia su išsekusiomis vitaminų ir mikroelementų atsargomis susijusios organizmo reakcijos.  Vitaminai bei mikroelementai yra būtini tinkamoms žmogaus kūno funkcijoms palaikyti – jie skatina organizmo augimą, žaizdų gijimą, palaiko sveiką reprodukcinę sistemą, padeda reguliuoti hormonus, kovoti su infekcijomis ir kt.  

Vis dėlto, neatsakingas jų vartojimas gali būti toksiškas, tad svarbu atkreipti dėmesį ne vien į vitaminų ar mikroelementų trūkumo problemą, bet ir į galimą perdozavimo riziką. Dėl šios priežasties rekomenduojame specialiai vitaminų ir mikroelementų balansui organizme tikrinti sukurtas vitaminų bei mikroelementų ir elektrolitų tyrimų programas. Joms šiuo metu taikoma net 30 proc. nuolaida!  


Registruokitės vizitui internetu - ONLINE REGISTRACIJA

Arba telefonu: 8 700 55511
Jūsų patogumui dirbame visoje Lietuvoje!

*Norintiems pasinaudoti akcijos pasiūlymu būtina įsigyti tyrimus e. parduotuvėje arba fiziniame padalinyje nurodytu akcijos laikotarpiu. Įsigytus kuponus e. parduotuvėje galima panaudoti per 6 mėn su galimybe pratęsti dar 6 mėn. Registracija vizitui akcijos kainos nerezervuoja, akcija galioja tik apmokėjus paslaugas akcijos galiojimo laikotarpiu.


-Pasiūlymas galioja iki 2024 m. rugpjūčio 31 d. 
-Kraujo paėmimo mokestis neįskaičiuotas. 
-Atlikus tyrimus Jums priklauso NEMOKAMAS nuotolinis tyrimų rezultatų aptarimas su gydytoju (būtina registracija). 
-Akcijos organizatorius pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti akcijos sąlygas.