fbpx

Saugus atsiskaitymas

Mūsų el. parduotuvėje galite greitai ir saugiai atsiskaityti naudodami pažangias bei patikrintas Paysera ar PayPal mokėjimo sistemas. Naudojama tik aukščiausius standartus atitinkanti programinė įranga bei stebėjimo sistemos, todėl mokėdami galite nesibaiminti dėl savo duomenų saugumo.

Mokėjimo būdai:

1. Elektronine bankininkyste 
Apmokėdami užsakymą per Paysera sistemą, pasirinkite savo banką, kurio elektroninėmis paslaugomis naudojatės. Iškart būsite nukreipti į pasirinkto banko internetinį tinklapį, kur prisijungę rasite suformuotą ir apmokėti paruoštą sąskaitą, kurią beliks patvirtinti. Mokėdami galite nesibaiminti dėl savo duomenų saugumo – apmokėjimas vyksta Jūsų banko elektroninėje aplinkoje. Mes nesaugome Jūsų elektroninės bankininkystės duomenų, visą apmokėjimo procesą atliekate internetiniame banko puslapyje.

2. Mokėjimo kortele

Atsiskaityti už paslaugas galite naudodami Visa, MasterCard arba Maestro kreditines korteles. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, būsite nukreipti į Paysera ar Paypal mokėjimo sistemas, kur matysite Jums suformuotą sąskaitą ir galėsite atlikti mokėjimą. Tai saugus mokėjimo būdas, kadangi Jūsų banko kortelės duomenys nėra kaupiami.

3. Grynaisiais pinigais

Atsiskaityti už paslaugas grynaisiais pinigais galite spaudos kioskuose, pašto skyriuose, „R-kiosk“, „Narvesen“, „Perlas“ terminaluose ar parduotuvės „Maxima“ kasose. Patvirtinę užsakymą ir pasirinkę grynųjų pinigų apmokėjimo būdą, būsite nukreipti į Paysera mokėjimo sistemą, kur išsirinkę Jums tinkamiausią terminalą, gausite Jums suformuotą mokėjimo kvitą, kurį atsispausdinę ir pateikę mokėjimo vietose sumokėsite už paslaugas.

4. Sveikatos draudimų lėšomis (tik fiziniuose padaliniuose)

Atsiskaitykite šių draudimų lėšomis: Ergo, Gjensidige, BTA, Lietuvos draudimas, IF, Compensa. Už atliktas paslaugas fiziniams asmenims sąskaita faktūra išrašoma tik tą pačią dieną.