Pasirūpink dovanomis internetu - "Antėja laboratorija"

Pasirūpink dovanomis internetu

Jaudiniesi, kad per šias šventes negalėsi atvykti iš užsienio ir gyvai pasveikinti artimųjų? Tačiau tradiciškai mylimiausius žmones nori nustebinti rūpestingomis dovanomis? Puikiai suprantame tave ir žinome, kaip sunku išrinkti tinkančią dovaną mylimai mamai ar tėčiui, o ką jau kalbėti apie brolį, sesę ar pasiilgtą draugą. Siūlome puikią idėją, kaip artimuosius nudžiuginti geriausiomis sveikatos dovanomis – kraujo tyrimų, tyrimų programų ar piniginės vertės dovanų kuponais! Tai puiki galimybė sveikatos ne tik palinkėti, tačiau ir padovanoti.

Rinkis iš daugiau kaip 40 gydytojų sukurtų tyrimų programų – išsamūs moters, vyro, vaiko sveikatos ištyrimai, nuovargio, mažakraujystės, skydliaukės, širdies ir kraujagyslių ligų tyrimų programos, maisto netoleravimo, alergijų tyrimai bei daug kitų.

Neišsirinkus tinkamiausių tyrimų, puikia dovana gali tapti piniginės vertės dovanų kuponas! Pasirinktą variantą įsidėk į pirkinių krepšelį, apmokėk ir savo el. paštu gauk elektroninius DOVANŲ KUPONUS, kuriais greitai ir patogiai galėsi nudžiuginti savo artimuosius! O dovanų kuponų šventiniu dizainu pasirūpinsime mes! Tau teliks tik sukurti sveikinimą ir persiųsti kuponą. Paprasta, ar ne?

 

Tyrimų programos ir dovanų kuponai

 


-Įsigijus pirkinių kuponą Jums priklauso nemokamas nuotolinis tyrimų rezultatų aptarimas su gydytoju (reikalinga papildoma registracija).