Prenatalinis tėvystės nustatymo tyrimas - "Antėja laboratorija"
Prenatalinis tėvystės nustatymo tyrimas

Prenatalinis tėvystės nustatymo tyrimas

Neinvazinis, 100% saugus, vaisiaus tėvystės nustatymo tyrimas, kuris suteikia tikslumo net  iki 99,9% , ar tiriamasis vyras yra biologinis būsimo vaiko tėvas. Tyrimas atliekamas, naudojant sudėtingus bioinformatikos algoritmus, išskiriant vaisiaus DNR iš motinos kraujo. Jį nustačius, vaisiaus DNR yra palyginamas su DNR, gautu iš galimo tėvo.

Pastaba: laboratorija neatsako už kraujo tinkamumą tyrimui dėl per mažo nėštumo savaičių skaičiaus, nesivystančio nėštumo ar per mažo vaisiaus DNR kiekio mamos kraujyje.

Tyrimas atliekamas iš nėščiosios veninio kraujo ir tariamo tėvo vidinio skruosto epitelio. Neinvazinis prenatalinis tėvystės tyrimas gali būti atliekamas nuo 8 nėštumo savaitės. Tyrimo rezultatai gaunami per  12-15 darbo dienas, nuo jūsų mėginių gavimo į laboratoriją dienos.

SVARBU: Prenatalinis tėvystės tyrimas negali būti atliekamas po dirbtinio apvaisinimo (IVF), dvynių ar daugiavaisių nėštumų atvejais, mažesnio nei 8 savaičių nėštumo metu arba kai tariami tėvai yra artimi kraujo giminaičiai. Tyrimą taip pat atlikti negalima, kai motina serga vėžiu arba preeklampsija arba neseniai buvo atliktas kraujo perpylimas, kaulų čiulpų, organų transplantacijos arba kamieninių ląstelių terapijos.

Pastaba: Kiekvienas papildomas tariamas tėvas + 450 €.  

Tikslumas

Prenatalinės tėvystės tyrimo tikimybė yra didesnė nei 99,9%, tėvystė yra patvirtinama, priešingu atveju, kai tėvystės tikimybė yra 0 %, tėvystė yra 100 % atmetama.

Mėginiams paimti yra naudojamas specialus mėginių surinkimo komplektas, kuris į kliniką išsiunčiamas tik užsiregistravus tyrimui, todėl norėdami atlikti šį tyrima, turite iš anksto registruotis. 1-2 darbo dienų bėgyje klinika gaus spec. mėginių surinkimo komplektą ir pasikvies Jus mėginių paėmimui.

Tiriama nėščioji + tariamas tėvas
Dar 1 papildomas tariamas tėvas