Prenatalinis tėvystės nustatymo tyrimas - "Antėja laboratorija"
Prenatalinis tėvystės nustatymo tyrimas

Prenatalinis tėvystės nustatymo tyrimas

EasyDNA siūlo unikalų neinvazinį,  100% saugų, vaisiaus tėvystės nustatymo tyrimą, kuris suteikia tikslumo net  iki 99,9% , ar tiriamasis vyras  yra biologinis būsimo vaiko tėvas.
Tyrimas atliekamas iš nėščiosios veninio kraujo ir tariamo tėvo vidinio skruosto epitelio. EasyDNA neinvazinis prenatalinis tėvystės tyrimas gali būti atliekamas nuo 8 nėštumo savaitės. Jau 8 nėštumo savaitę, galima nustatyti, tikslią dar negimusio vaisiaus tėvystę. Tyrimo rezultatai gaunami per 7-10 darbo dienų, nuo jūsų mėginių gavimo į laboratoriją.

SVARBU: Prenatalinis tėvystės tyrimas negali būti atliekamas po dirbtinio apvaisinimo (IVF), dvynių ar daugiavaisių nėštumų atvejais, mažesnio nei 8 savaičių nėštumo metu arba kai tariami tėvai yra artimi kraujo giminaičiai. Tyrimą taip pat atlikti negalima, kai motina serga vėžiu arba preeklampsija arba neseniai buvo atliktas kraujo perpylimas, kaulų čiulpų, organų transplantacijos arba kamieninių ląstelių terapijos.

Pastaba: Kiekvienas papildomas tariamas tėvas + 450 €.  

Tikslumas

Prenatalinės tėvystės tyrimo tikimybė yra didesnė nei 99,9%, tėvystė yra patvirtinama, priešingu atveju, kai tėvystės tikimybė yra 0 %, tėvystė yra 100 % atmetama.

Mėginiams paimti yra naudojamas specialus mėginių surinkimo komplektas, kuris į kliniką išsiunčiamas tik užsiregistravus tyrimui, todėl norėdami atlikti šį tyrima, turite iš anksto registruotis. 1-2 darbo dienų bėgyje klinika gaus spec. mėginių surinkimo komplektą ir pasikvies Jus mėginių paėmimui.

Prenatalinį DNR tėvystės nustatymo tyrimą atlieka:
DDC (DNA Diagnostic Center) laboratorija, JAV

Tiriama nėščioji + tariamas tėvas
Dar 1 papildomas tariamas tėvas
DNR mėginys - mamos veninis kraujas, tėvo vidinio skruosto epitelis