Plačiausias kraujo tyrimų tinklas Lietuvoje
Tyrimų rezultatai
0
0

Svarbi informacija prie „Antėja laboratorija“ klinikų prisirašiusiems asmenims!

Vadovaujantis LR sveikatos apsaugos ministerijos 2020 metų gruodžio 23 dienos įsakymu, kurio numeris: V-3006 „DĖL SKIEPIJIMO VALSTYBĖS BIUDŽETO LĖŠOMIS ĮSIGYJAMA COVID-19 LIGOS (KORONAVIRUSO INFEKCIJOS) VAKCINA PRIORITETINĖS GYVENTOJŲ GRUPĖS PATVIRTINIMO“, pradedama rizikos grupėms priklausančių asmenų vakcinacija.

Šiuo metu sudaromi norinčiųjų skiepytis sąrašai. Skiepytis kviečiami vyresni nei 65 metų asmenys bei asmenys, kuriems 24 mėnesių laikotarpyje buvo taikytas onkologinių susirgimų gydymas.

Jeigu Jūs norite pasiskiepyti nuo koronaviruso, atitinkate nors vieną iš aukščiau nurodytų kriterijų, taip pat neturite alergijų, nesirgote COVID-19 infekcija ir su Jumis dar nesusisiekė mūsų darbuotojai, kreipkitės tel. 8700 55 511.

Kitų amžiaus grupių asmenų skiepijimas planuojamas vėliau. Apie tai informuosime atskiru pranešimu.

Prašome atkreipti dėmesį, jog yra rekomenduojama neskiepyti asmenų, kuriems nuo COVID-19 ligos diagnozavimo praėjo mažiau nei trys mėnesiai arba prieš skiepijimą jiems atlikto serologinio tyrimo metu nustatomas pakankamas COVID-19 IgG antikūnų kiekis.

Informuojame, kad pacientai prisirašę prie mūsų klinikos (75 metų amžiaus ir vyresni) skiepui nuo COVID-19 savarankiškai gali užsiregistruoti internetu  - https://vac.myhybridlab.com/selfregister/vaccine


INFORMACIJA SERGANTIEMS ONKOLOGINĖMIS LIGOMIS

Asmenys sergantys, kuriems taikomas aktyvus priešvėžinis gydymas (imunoterapija, taikinių terapija, chemoterapija, hormonoterapija, spindulinė terapija ar chirurginis gydymas). Klientai, kurie priklauso šiai grupei ir pageidauja skiepytis nuo COVID-19, turi kreiptis į gydantį gydytoją onkologą LSMUL KK (Kauno klinikose). Šie klientai bus vakcinuojami Kauno klinikose.

Asmenys persirgę onkologine liga, kuriems po aktyvaus priešvėžinio gydymo pabaigos yra praėję ne daugiau kaip 24 mėn. (išskyrus sergančius piktybinėmis kraujo ligomis, kuriems tęsiamas chemoterapinis, imunoterapinis ar taikinių piktybinių kraujo ligų gydymas arba kuriems toks gydymas baigtas ne seniau kaip prieš 24 mėn.). Klientai, kurie priklauso šiai grupei ir pageidauja skiepytis nuo COVID-19, turi kreiptis į savo šeimos gydytoją.

Visos naujienos