Tėvystės DNR nustatymo testas – tiriamas tariamas tėvas ir 1 vaikas - "Antėja laboratorija"
Tėvystės DNR nustatymo testas – tiriamas tėvas ir 1 vaikas

Tėvystės DNR nustatymo testas – tiriamas tėvas ir 1 vaikas

229.00€
Tėvystės DNR nustatymo testas – tiriamas tėvas ir 1 vaikas

Skaičiuoklė perkantiems išsimokėtinai

Nemokamas šeimos gydytojo tyrimų rezultatų aptarimas netaikomas.

Tėvystės nustatymo tyrimas – tai 22 žymenų DNR testas – pažangiausias DNR testas rinkoje. Paprastam, trijų žingsnių procesui nebūdingas tradicinių DNR testų sudėtingumas. Tėvystės nustatymo sistema – tai 22 žymenų DNR testas – galingiausias standartinis DNR testas industrijoje. Tarp 22 tiriamų genetinių žymenų yra 13 žymenų, kuriuos naudoja teisėsaugos institucijos, tirdamos asmenų DNR profilius. Tėvystės nustatymo tyrimą atlieka akredituota ISO 17025 laboratorija Endeavor DNA, JAV, garantuojanti visišką konfidencialumą ir rezultatų tikslumą. Šioje laboratorijoje kasmet atliekama virš 250 000 DNR tyrimų. Taigi galite būti tikri, kad jūsų DNR tėvystės tyrimas bus atliekamas pagal griežčiausius kokybės reikalavimus.

Tikslumas
Endeavor DNA laboratorijos atliekami tėvystės tyrimai yra labai tikslūs ir suteikia iki 99,99 % tikslumą tėvystės tikimybės patvirtinimo atveju arba 100 % tikslumą tėvystės tikimybės paneigimo atveju. Visi DNR tyrimai atliekami naudojant 21 genetinius žymenis plius lyties indentifikavimo žymenį amelogeniną, kas atitika tarptautinius tyrimų standartus ir užtikrina maksimalų tikslumą. Tėvystės testas gali būti atliekamas tik su tariamu tėvu ir vaiku, neįtraukiant į tyrimą motinos DNR mėginių.
Tėvystės nustatymo tyrimas, vidutiniškai atliekamas per 7-10 darbo dienas, skaičiuojant nuo datos, kai  DNR mėginiai  gaunami į laboratoriją.

Tėvystės nustatymo tyrimas su teismo eksperto išvada
DNR tėvystės nustatymo tyrimas su teismo eksperto išvada, tai oficialus dokumentas, kuris galioja LR teismuose ir kitose LR institucijose. Teismo eksperto išvada yra užsakoma papildomai. Atliekant tokį tyrimą tiriamieji su savimi turi turėti savo asmens tapatybę patvirtinančius dokumentus. 
Tyrimas su teismo eksperto išvada užtrunka 9-12 darbo dienų, skaičiuojant nuo datos, kai gaunami DNR mėginiai į laboratoriją. 

DNR mėginys - vidinio skruosto epitelis
DNR tėvystės nustatymo tyrimą atlieka: Endeavor DNA Laboratorija, JAV

D.U.K.

1. Kaip imamas DNR mėginys tėvystės nustatymo testui?

Mėginio paėmimo procedūra paprasta ir visiškai neskausminga. Su sterilia vatos lazdele yra imamas seilių ląstelių epitelis iš vidinės skruosto pusės.

2. Ar DNR tėvystės testas yra konfidencialus?

Taip, tyrimas yra atliekamas akredituotoje laboratorijoje, kuri garantuoja visišką tiriamųjų tapatybių ir gautų rezultatų konfidencialumą.

3. Kaip nustatoma tėvystė?

Yra lyginama paimtų mėginių DNR seka. Kiekvienoje chromosomų poroje egzistuoja specifinė DNR seka, kurią vaikas paveldi iš savo biologinių tėvų. Nustačius tėvo DNR seką vaiko chromosomose galima patvirtinti giminystės ryšį. Laboratorijoje yra tiriama 22 genetinių žymenų, iš kurių 13 naudoja teisėsaugos institucijos, tirdamos asmenų DNR. Tai tikslus ir patikimas metodas tėvystei nustatyti.