Plačiausias kraujo tyrimų tinklas Lietuvoje
Tyrimų rezultatai
0
0
Tėvystės DNR nustatymo testas – tiriamas tariamas tėvas ir 1 vaikas

Tėvystės DNR nustatymo testas – tiriamas tariamas tėvas ir 1 vaikas

229.00€
Tėvystės DNR nustatymo testas – tiriamas tariamas tėvas ir 1 vaikas

Skaičiuoklė perkantiems išsimokėtinai

Nemokamas šeimos gydytojo tyrimų rezultatų aptarimas netaikomas.

Tėvystės nustatymo testas – tiriamas tariamas tėvas ir 1 vaikas. Tai 16 žymenų DNR testas – tėvystės nustatymas - patikimiausias standartinis DNR testas. Tyrimas atliekamas iš vidinio skruosto, seilių ląstelių epitelio, kurios paimamos sterilia vatos lazdele.

Kiekvienoje chromosomos poroje egzsituoja specifinė DNR seka, kurią vaikas paveldėjo iš tėvų. Tėvystės testas identifikuoja tėvo DNR seką vaiko chromosomose ir padeda nustatyti galimus giminystės ryšius. Kartais su tėvystės testu atliekamas ir motinos DNR tyrimas – retais atvejais, jis gali padidinti tyrimo rezultatų tikslumą.

Tarp 16 tiriamų genetinių žymenų yra 13 žymenų, kuriuos naudoja teisėsaugos institucijos, tirdamos asmenų DNR. Tėvystės nustatymo tyrimą atlieka akredituota laboratorija, garantuojanti visišką konfidencialumą ir rezultatų tikslumą.

D.U.K.

1.  

Kaip imamas DNR mėginys tėvystės nustatymo testui?

Mėginio paėmimo procedūra paprasta ir visiškai neskausminga. Su sterilia vatos lazdele yra imamas seilių ląstelių epitelis iš vidinės skruosto pusės.

2. Ar DNR tėvystės testas yra konfidencialus?

Taip, tyrimas yra atliekamas akredituotoje laboratorijoje, kuri garantuoja visišką tiriamųjų tapatybių ir gautų rezultatų konfidencialumą.

3. Kaip nustatoma tėvystė?

Yra lyginama paimtų mėginių DNR seka. Kiekvienoje chromosomų poroje egzistuoja specifinė DNR seka, kurią vaikas paveldi iš savo biologinių tėvų. Nustačius tėvo DNR seką vaiko chromosomose galima patvirtinti giminystės ryšį. Laboratorijoje yra tiriama 16 genetinių žymenų, iš kurių 13 naudoja teisėsaugos institucijos, tirdamos asmenų DNR. Tai tikslus ir patikimas metodas tėvystei nustatyti.