Plačiausias kraujo tyrimų tinklas Lietuvoje
Online registracija + tyrimų rezultatai
0
0
Tėvystės DNR nustatymo testas – tiriamas tėvas ir 1 vaikas

Tėvystės DNR nustatymo testas – tiriamas tėvas ir 1 vaikas

229.00€
Tėvystės DNR nustatymo testas – tiriamas tėvas ir 1 vaikas

Skaičiuoklė perkantiems išsimokėtinai

Nemokamas šeimos gydytojo tyrimų rezultatų aptarimas netaikomas.

Tėvystės nustatymo tyrimas – tai 22 žymenų DNR testas – pažangiausias DNR testas rinkoje. Tarp 22 tiriamų genetinių žymenų yra 13 žymenų, kuriuos naudoja teisėsaugos institucijos, tirdamos asmenų DNR. Tėvystės nustatymo tyrimą atlieka akredituota laboratorija, garantuojanti visišką konfidencialumą ir rezultatų tikslumą.

Tikslumas

Endeavor DNA laboratorijos atliekami tėvystės tyrimai yra labai tikslūs ir suteikia iki 99,99% tikslumą tėvystės tikimybės patvirtinimo atveju arba 100 % tikslumą tėvystės tikimybės paneigimo atveju. Visi DNR tyrimai atliekami naudojant 21 genetinius žymenis plius lyties indentifikavimo žymenį amelogeniną, kas atitika tarptautinius tyrimų standartus ir užtikrina maksimalų tikslumą. Tėvystės testas gali būti atliekamas tik su tariamu tėvu ir vaiku, neįtraukiant į tyrimą motinos DNR mėginių.

Tyrimo terminas 7-10 darbo dienų.

DNR tėvystės nustatymo tyrimą atlieka: Endeavor DNA Laboratorija, JAV

D.U.K.

1.  

Kaip imamas DNR mėginys tėvystės nustatymo testui?

Mėginio paėmimo procedūra paprasta ir visiškai neskausminga. Su sterilia vatos lazdele yra imamas seilių ląstelių epitelis iš vidinės skruosto pusės.

2. Ar DNR tėvystės testas yra konfidencialus?

Taip, tyrimas yra atliekamas akredituotoje laboratorijoje, kuri garantuoja visišką tiriamųjų tapatybių ir gautų rezultatų konfidencialumą.

3. Kaip nustatoma tėvystė?

Yra lyginama paimtų mėginių DNR seka. Kiekvienoje chromosomų poroje egzistuoja specifinė DNR seka, kurią vaikas paveldi iš savo biologinių tėvų. Nustačius tėvo DNR seką vaiko chromosomose galima patvirtinti giminystės ryšį. Laboratorijoje yra tiriama 22 genetinių žymenų, iš kurių 13 naudoja teisėsaugos institucijos, tirdamos asmenų DNR. Tai tikslus ir patikimas metodas tėvystei nustatyti.