fbpx

Medžiagų apykaitos tyrimų programos

10.00 28.50 

Išvalyti

Angliavandenių, baltymų ir riebalų apykaitos rodiklių tyrimų programą sudaro šie tyrimai: lipidograma, į kurią įeina cholesterolis, MTL cholesterolis, DTL cholesterolis, trigliceridai, gliukozės kraujo tyrimas, glikozilintas hemoglobinas, bendras baltymas bei albuminas.

Programa sudaryta atsižvelgiant į simptomatiką ir visuomenėje dažniausiai pasitaikančias ligas. Papildomi tyrimai gali būti skiriami atsižvelgiant į gautus rezultatus.

Išvalyti
Sblizingas
Produkto kodas: N/A Kategorija: Tyrimo ID: 14188

Aprašymas

Ši tyrimų programa skirta nustatyti ne tik širdies bei kraujagyslių sistemos veiklą, gliukozės apykaitą organizme, bet ir inkstų veiklą. Esant cukrinio diabeto rizikai, sumažėja DTL (gerasis cholesterolis), padidėja MTL (blogasis cholesterolis) ir bendras cholesterolis, taip pat glikozilintas hemoglobinas (HbA1c), kuris parodo bendrą vidutinę glikemiją kelių mėnesių laikotarpyje. Padidėjęs glikozilintas hemoglobinas kraujyje parodo galimą ankstyvą inkstų veiklos sutrikimą. Tai dar geriau matyti padeda ir inkstų veiklos tyrimai: bendras baltymas (TP) ir albuminas (ALB).

TYRIMAIMiniMidiMaxi
Riebalų apykaitos rodikliai:
CHOL Cholesterolis bendras+++
DTL Cholesterolis+++
MTL Cholesterolis / Tiesioginis MTL cholesterolis+++
TGL Trigliceridai+++
Angliavandenių apykaitos produktai:
GLU Gliukozė ++
Baltymų apykaitos produktai:
HbA1c Glikozilintas hemoglobinas+
TP Bendras baltymas+
ALB Albuminas+

Papildoma informacija

Tyrimų programa

Maxi, Midi, Mini