fbpx

Ca 15-3 Krūties vėžio žymuo

13.00 

Krūties vėžio žymuo – pagrindinis krūties vėžio laboratorinis testas. Diagnostinė vertė padidėja matuojant kartu su karcinoembrioniniu antigenu (CEA). Krūties vėžio žymuo gali būti padidėjęs ir nevėžinių susirgimų atvejais, pvz. sergant kepenų ligomis, sarkoidoze ir vilklige, taip pat kitų vėžio formų metu (bronchų, kiaušidžių, kasos, storosios žarnos).

Sblizingas
Produkto kodas: 2308 Kategorija: Tyrimo ID: 4549

Aprašymas

Krūties vėžio žymuo (Ca 15-3) – pagrindinis krūties vėžio laboratorinis testas. Tyrimas svarbus įvertinant operacinio gydymo sėkmę ir sekant ligos eigą. Rodiklio koncentracija tuo didesnė, kuo didesnis navikas ar jo metastazės, tačiau krūties vėžio pirminė diagnozė negali remtis tik šiuo tyrimu. Esant rodiklių padidėjimui būtina mamografija ar krūtų echoskopija. Diagnostinė vertė padidėja matuojant kartu su karcinoembrioniniu antigenu (CEA).

Krūties vėžio žymuo gali būti padidėjęs ir nevėžinių susirgimų atvejais, pvz., sergant kepenų ligomis, sarkoidoze ir vilklige, taip pat kitų vėžio formų metu (bronchų, kiaušidžių, kasos, storosios žarnos).

Krūties vėžio naviko vaizdą galite matyti paspaudus ant šios 3D iliustracijos (Nr. 1):

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.