fbpx

Cukrinio diabeto tyrimų programos

16.50 72.50 

Išvalyti

Cukrinis diabetas arba cukraligė – tai visuma sutrikimų, kuriuos sukelia sutrikęs organizmo gebėjimas panaudoti gliukozę. Cukriniu diabetu susergama dėl nepakankamos insulino gamybos kasoje arba sutrikusio jo veikimo audiniuose. Tiek insulino stoka, tiek ir sutrikusi jo veikla didina gliukozės kiekį kraujyje, dėl ko gali išsivystyti cukrinis diabetas. Profilaktiškai atliekant cukrinio diabeto tyrimus galima aptikti ankstyvuosius pakitimus ir tai yra viena efektyviausių ankstyvosios diagnostikos priemonių, kuri yra itin greita ir neskausminga.

Išvalyti
Sblizingas
Produkto kodas: N/A Kategorija: Tyrimo ID: 25628

Aprašymas

Šie simptomai gali būti susiję cukriniu diabetu:
• Neįprastas troškulys • staigus svorio netekimas• bendras silpnumas • dažnas šlapinimasis • susilpnėjęs regėjimas • odos, nagų, gleivinių grybelis  • dažnai juntamas dilgčiojimas bei nutirpimas rankose ar pėdose. • 

Cukrinio diabeto tyrimų programos turėtų būti atliekamos, jei jaučiate nors vieną ar kelis iš viršuje išvardintų simptomų. Jūs galite rinktis MINI ir MIDI, MAXI programas.

TYRIMAIMiniMidiMaxi
Bendraklinikiniai tyrimai:
BKV Bendras kraujo tyrimas+++
GLU Gliukozė +++
HbA1c Glikozilintas hemoglobinas+++
CRB C reaktyvus baltymas++
djCRB CRB didelio jautrumo++
P-AMYL Pankreatinė amilazė++
Lipazė++
Inkstų funkcijos tyrimai:
CREA Kreatininas ++
UREA Šlapalas++
Širdies ir kraujagyslių sistemos tyrimai:
CHOL Cholesterolis bendras++
DTL Cholesterolis++
MTL Cholesterolis / Tiesioginis MTL Cholesterolis++
TGL Trigliceridai++
Šlapimo tyrimai:
µ ALB(š) Mikroalbuminas šlapime+
BŠT Bendras šlapimo tyrimas+

Kodėl susergama cukriniu diabetu? Cukriniu diabetu susergama dėl nepakankamos insulino gamybos kasoje arba sutrikusio jo veikimo audiniuose.
Kuo svarbus šis tyrimas? Profilaktiškai atliekant cukrinio diabeto tyrimus galima aptikti ankstyvuosius pakitimus bei diagnozuoti ligą.
Kokie asmenys yra linkę sirgti cukriniu diabetu? Vyresni nei 45 metų, nutukę, besiskundžiantys padidėjusiu kraujo spaudimu ar gliukozės netoleravimu.