fbpx

FT4 Laisvas tiroksinas

8.00 

Laisvas tiroksinas – skydliaukės hormonas, kuris reguliuoja medžiagų apykaitą organizme. Laisvųjų hormonų nustatymas yra jautresnis ir specifiškesnis skydliaukės funkcijos rodiklis nei bendrųjų. Hipofizės arba pogumburio patologijų atvejais, kai tirotropino lygis būna normalus, yra aptinkami laisvojo tiroksino pakitimai. 

Sblizingas
Produkto kodas: 2102 Kategorija: Tyrimo ID: 4424

Aprašymas

Laisvas tiroksinas (FT4) – skydliaukės hormonas, kuris kartu su laisvu trijodtironinu (FT3) veikia visą organizmą – reguliuoja medžiagų apykaitą organizme. Laisvas tiroksinas dažniausiai nustatomas kartu su tirotropiniu hormonu (TTH). Laisvo tiroksino padidėjimas ir tirotropinio hormono sumažėjimas yra padidėjusios skydliaukės funkcijos (hipertirozės) rodiklis. Laisvo tiroksino sumažėjimas ir tirotropinio hormono padidėjimas rodo nepakankamą skydliaukės funkciją (hipotirozę).

Laisvųjų hormonų nustatymas yra jautresnis ir specifiškesnis skydliaukės funkcijos rodiklis nei bendrųjų. Hipofizės arba pogumburio patologijų atvejais, kai tirotropino lygis būna normalus, yra aptinkami laisvojo tiroksino pakitimai.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Rašyti atsiliepimą gali tik prisijungę pirkėjai, kurie yra įsigiję šį produktą.