fbpx

Lytiškai plintančių ligų tyrimų programos

35.00 135.00 

Išvalyti

Kiekvienais metais pasaulyje užregistruojama ~ 350 milijonų susirgimų lytiškai plintančiomis ligomis. LPL gali būti perduodamos ne tik lytinių santykių metu, bet ir per įvairius kūno skysčius, odos pažeidimus, gimdant ar maitinant naujagimį pienu. Dauguma LPL sukelia vos kelis simptomus ar yra besimptomės, todėl, dažnu atveju infekuotas žmogus užkrečia kitus asmenis ir to net nežino. Norint apsaugoti save ir antrąją pusę, rekomenduojame elgtis atsakingai ir atlikti lytiškai plintančių ligų tyrimus.

Programa sudaryta atsižvelgiant į simptomatiką ir visuomenėje dažniausiai pasitaikančias ligas. Papildomi tyrimai gali būti skiriami atsižvelgiant į gautus rezultatus.

Išvalyti
Sblizingas
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , Tyrimo ID: 5639

Aprašymas

Šie simptomai gali būti susiję su lytiškai plintančiomis ligomis:
• deginantis pojūtis šlapinantis • skausmas lytinio akto metu • bėrimas / niežulys lyties organų srityje • neįprastas kraujavimas • dažni pilvo skausmai • kankina įvairūs bėrimai • pakitusios išskyros (kiekis, kvapas, spalva) • dažnos infekcijos 

Lytiškai plintančių ligų tyrimų programa turėtų būti atliekama, jei jaučiate nors vieną ar kelis iš viršuje išvardintų simptomų. Jums reikėtų atlikti lytiškai plintančių tyrimų programą:

TYRIMAIMINIMIDIMAXI
Lytiškai plintančių ligų tyrimai:
HBsAg Hepatito B viruso paviršinis antigenas+++
aHCV Hepatito C viruso antikūnai+++
ŽIV 1/2 antikūnų tyrimai (su ŽIV1 O)+++
Sifilio antikūnų nustatymas RPR testu+++
Sifilio antikūnų nustatymas TPHA metodu++
Antikūnai IgG prieš Herpes simplex viruso I/II tipą++
Antikūnai IgM prieš Herpes simplex viruso I/II tipą++
Molekulinė diagnostika PGR metodu (šlapimas):
Neisseria gonorrhoeae DNR (PGR metodu) šlapime+
Mycoplasma genitalium DNR (PGR metodu) šlapime+
Trichomona vaginalis DNR (PGR metodu) šlapime+
Chlamydia trachomatis DNR (PGR metodu) šlapime+

Ar galima anoniminė konsultacija? Taip, ,,Antėja laboratorija“ siūlo ne tik anonimišką lytiškai plintančių ligų ištyrimą, bet ir anonimišką tyrimų rezultatų interpretaciją.
Kaip galima užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis? Lytiškai plintančios ligos gali būti perduodamos lytinių santykių metu, taip pat per įvairius kūno skysčius, odos pažeidimus, užsikrėtusiai moteriai gimdant ar maitinant naujagimį pienu.
Kokios yra dažniausios lytiškai plintančios ligos? Dažniausios lytiškai plintančios ligos yra chlamidiozė, sifilis, gonorėja, trichomonozė ir genitalijų pūslelinė (herpis).