fbpx

Prenatalinis tėvystės nustatymo tyrimas

1,899.00 

Neturime

Unikalus neinvazinis, 100% saugus, vaisiaus tėvystės nustatymo tyrimas, kuris suteikia tikslumo net  iki 99,9%, ar tiriamasis vyras  yra biologinis būsimo vaiko tėvas.

Tyrimai karantino metu parduodami tik fiziniuose padaliniuose.

Neturime

Produkto kodas: 293845 Kategorija: Tyrimo ID: 17183

Aprašymas

Tyrimas atliekamas iš nėščiosios veninio kraujo ir tariamo tėvo vidinio skruosto epitelio. Neinvazinis prenatalinis tėvystės tyrimas gali būti atliekamas nuo 10 nėštumo savaitės. Jau 8 nėštumo savaitę, galima nustatyti, tikslią dar negimusio vaisiaus tėvystę. Tyrimo rezultatai gaunami per  12-15 darbo dienas, nuo jūsų mėginių gavimo į laboratoriją dienos.

Svarbu: Prenatalinis tėvystės tyrimas negali būti atliekamas po dirbtinio apvaisinimo (IVF), dvynių ar daugiavaisių nėštumų atvejais, mažesnio nei 10 savaičių nėštumo metu arba kai tariami tėvai yra artimi kraujo giminaičiai. Tyrimą taip pat atlikti negalima, kai motina serga vėžiu arba preeklampsija arba neseniai buvo atliktas kraujo perpylimas, kaulų čiulpų, organų transplantacijos arba kamieninių ląstelių terapijos.

Tikslumas: Prenatalinės tėvystės tyrimo tikimybė yra didesnė nei 99,9%, tėvystė yra patvirtinama, priešingu atveju, kai tėvystės tikimybė yra 0 %, tėvystė yra 100 % atmetama.

Pastaba: Kiekvienas papildomas tariamas tėvas + 450 €.