fbpx

Osteoporozės tyrimų programos

35.50 76.00 

Išvalyti

Vitaminas D yra vienas būtiniausių elementų gerai organizmo funkcijai palaikyti. Geriausias būdas sužinoti ar organizme yra pakankamas vitamino D kiekis — atlikti kraujo tyrimą. Prieš tyrimą būtina bent jau 3 dienas nevartoti vitamino D papildų, kadangi jie gali iškraipyti laboratorinio kraujo tyrimo rezultatus.

Išvalyti
Sblizingas
Produkto kodas: N/A Kategorija: Tyrimo ID: 14154

Aprašymas

Šie simptomai gali būti susiję vitamino D trūkumu:
• Nuovargis • nuotaikų kaita• kaulų ir raumenų skausmas • susilpnėjęs imunitetas • susilpnėjęs regėjimas • padidėjęs kraujospūdis  •

Vitamino D ir jo apykaitos ligų programos turėtų būti atliekamos, jei jaučiate nors vieną ar kelis iš viršuje išvardintų simptomų. Jūs galite rinktis MINI, MIDI ir MAXI programas.

TYRIMAIMiniMidiMaxi
Vitaminų tyrimai:
Vitaminas D+++
Elektrolitų tyrimai:
Fosforas+++
Kalcis+++
Ca++ Jonizuotas kalcis+
Cak Koreguotas kalcis+
Mg Magnis++
Inkstų funkcijos tyrimai:
ALB Albuminas+
TP Bendras baltymas+
Kepenų fermentai:
ALP Šarminė fosfatazė++
ALT Alanininė aminotransferazė+
AST Asparagininė aminotransferazė+
Kiti hormonai:
iPTH Parathormonas++
Inkstų funkcijos tyrimai:
UREA Šlapalas+
CREA Kreatininas+

Kas yra osteoporozė? Osteoporozė – sisteminė kaulų liga, kuriai būdinga maža kaulinė masė. Dėl kaulų tankio sumažėjimo, padidėja kaulų trapumas bei lūžių rizika.
Kas dažniausiai kenčia nuo osteoporozės? Dažniausiai osteoporoze serga vyresnio amžiaus moterys, kurioms dėl menopauzės vyksta hormonų persitvarkymas, tačiau galima susirgti ir dėl vitamino D, kalcio stokos arba skydliaukės ligų.
Kuo organizmui svarbus vitaminas D? Vitaminas D būtinas normaliam kaulų ir dantų vystymuisi, reguliuoja kalcio, magnio, fosforo apykaitą, veikia imuninę sistemą ir kitas funkcijas.

Papildoma informacija

Tyrimų programa

Maxi, Midi, Mini