fbpx

Vitaminų ir mikroelementų tyrimų programos

40.50 342.50 

Išvalyti

Tinkamo vitaminų balanso palaikymas yra būtinas norint būti sveikiems. Tiek vitaminų trūkumas, tiek vitaminų perteklius kenkia organizmui, sukelia įvairius organų sistemų sutrikimus, dažnai komplikuojasi į kitas ligas, todėl vitaminų kiekį būtina nuolatos stebėti. „Antėja laboratorija“ sudarytos vitaminų tyrimų programos padės apžvelgti svarbiausių vitaminų balansą organizme.

Programa sudaryta atsižvelgiant į simptomatiką ir visuomenėje dažniausiai pasitaikančias ligas. Papildomi tyrimai gali būti skiriami atsižvelgiant į gautus rezultatus.

Išvalyti
Sblizingas
Produkto kodas: N/A Kategorija: Tyrimo ID: 12405

Aprašymas

Šie simptomai gali būti susiję su vitaminų ir mikroelementų ir trūkumu:
-susilpnėjęs regėjimas – plaukų slinkimas – nusilpęs imunitetas – akių jautrumas ir paraudimas – lūžinėjantys nagai – mėšlungis / raumenų spazmai – pajuodę paakiai – įvairūs odos bėrimai – galūnių tirpimas.
Jeigu jaučiate nors vieną ar kelis iš šių simptomų, Jums reikėtų atlikti Vitaminų ir mikroelementų tyrimų programą.

Vitaminų ir mikroelementų tyrimų programaMiniMidiMaxi
Bendraklinikiniai tyrimai:
BKV Bendras kraujo tyrimas (5 dif.)+++
Vitaminų tyrimai:
VitD Vitaminas D (D2+D3)+++
vitB12 Vitaminas B12 ++
FR Folinė rūgštis++
Vitaminas C (Askorbo rūgštis)+
Vitaminas A (Retinolis)+
Vitaminas K (Filokinonas)+
Vitaminas B1 (Tiaminas)+
Vitaminas B6 (Piridoksinas)+
Elektrolitų tyrimai:
K Kalis+++
Na Natris+++
Mg Magnis +++
Ca Kalcis+++
Fe Geležis+++
IP Fosforas+++
Zn Cinkas++

Ar įmanoma atlikti pavienių vitaminų ar mikroelementų tyrimus? Žinoma, kiekvieną tyrimą, kuris yra įtrauktas į programą, Jums pageidaujant, galima atlikti atskirai. Visada galite patys pasirinkti Jums reikiamus tyrimus.
Kokio vitamino trūkumas nustatomas dažniausiai? Dažniausiai yra nustatomas vitamino D trūkumas, kuris gali padidinti riziką susirgti lėtinėmis ligomis, įskaitant osteoporozę, širdies ligas. Taip pat neretai nustatomas vitamino B12, geležies bei folinės rūgšties trūkumas.
Ką parodo vitaminų ir mikroelementų tyrimų programa? Programa parodo žmogaus mitybos ypatumus, vitaminų, mikroelementų bei elektrolitų deficitą, nustato, kiek ir kokių medžiagų yra organizme.
Organizmui kenkia vitaminų trūkumas, o kaip dėl pertekliaus? Tiek vitaminų trūkumas, tiek jų perteklius kenkia organizmui. Todėl prieš pradedant vartoti maisto papildus, patartina pasitikrinti, ar teisingos sudėties produktą pasirinkote, ar būtent tų medžiagų Jums trūksta.