,,Antėja laboratorija'' apsilankę moksleiviai sieja ateitį su medicinos mokslais - "Antėja laboratorija"

,,Antėja laboratorija'' apsilankę moksleiviai sieja ateitį su medicinos mokslais

Naujuosius metus „Antėja laboratorija“ pradėjo su gražiais darbais – Žemaičių pl. 37 esančią centrinę laboratoriją lankė moksleiviai. Ankstyvą sausio 16-osios rytą atvykę Kauno Juozo Grušo meno gimnazijos dvyliktokai jau šiandien rimtai svarsto apie studijas medicinos srityje netolimoje ateityje.

Laboratorijos vedėjas, medicinos biologas Simas Rimgaila mielai sutiko padaryti ekskursiją po centrinę laboratoriją ir atsakyti būsimiems studentams į visus rūpimus klausimus.

Dvyliktokai smalsavo, koks yra kraujo kelias mėgintuvėlyje siekiant padaryti skirtingus tyrimus. Daugeliui buvo naujiena, kad „Antėja laboratorija“ turi daugiau nei 500 skirtingų ir unikalių kraujo tyrimų! Jaunuoliai nustebo, kad kraujo tyrimai daromi ne tik siekiant užkirsti kelią ligų progresavimui, bet ir norint kuo anksčiau diagnozuoti sveikatos sutrikimo priežastis.

Trumpa valandėlė drauge netruko prabėgti, tačiau laiko pakako, kad dvyliktokai bent akimirkai įsivaizduotų save pačius dirbančius panašioje laboratorijoje su ypač modernia įranga. Linkime jauniesiems medikams didžiausios sėkmės!

Visos naujienos