Kokybės užtikrinimas - "Antėja laboratorija"

Kokybės užtikrinimas

Dirbame medicinos srityje, kur atsakingumas, dėmesys detalėms ir aukščiausio lygio kokybė yra būtina. Kokybės užtikrinimas – nėra vien tik skambi frazė. Kokybė mūsų laboratorijoje ir klinikose prasideda jau nuo pirmojo „Sveiki“, kai Jus pasitinka mūsų personalas, ir tęsiasi atliekant tyrimus, paskiriant gydymą bei diegiant naujoves mūsų veiklos procesuose.
Savo veikloje UAB Diagnostikos laboratorija visuose padaliniuose bei etapuose užtikrina teikiamų paslaugų kokybę ir vienodai aukštus reikalavimus, kurie paremti Įmonės „Kokybės ir aplinkos apsaugos politika“ atspindinčia mūsų vertybes, misiją, viziją ir tikslus.
Su naujausia „Kokybės ir aplinkos apsaugos politika“ redakcija galite susipažinti paspaudę čia. 

Mums kokybė – yra mūsų veiklos pagrindas, kuris remiasi:

Dėmesio sutelkimu į klientą ir mūsų darbuotojus

Dėmesio sutelkimu į klientą ir mūsų darbuotojus

Saugių, veiksmingų ir efektyvių sveikatos priežiūros paslaugų suteikimu

Saugių, veiksmingų ir efektyvių sveikatos priežiūros paslaugų suteikimu

Nuolatiniu tobulėjimu

Nuolatiniu tobulėjimu

Komandiniu darbu

Komandiniu darbu

ĮMONĖS ASMENS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS LICENCIJA  - žiūrėti čia.
VIDAUS TVARKOS TAISYKLĖS - žiūrėti čia.

 

Kokybės valdymas, tyrimų tikslumas yra svarbiausias kiekvienos laboratorijos tikslas, todėl diegiame planingą, sisteminį, integruotą ir koordinuotą požiūrį į kokybės užtikrinimo ir nuolatinio tobulinimo procesus.

  • Aukštą UAB Diagnostikos laboratorija laboratorijose atliekamų tyrimų kokybę ir patikimumą garantuoja vidaus ir išorės kokybės kontrolės programos. Laboratorinių tyrimų tikslumas kontroliuojamas, dalyvaujant RIQAS (Didžioji Britanija), LABQUALITY (Suomija), INSTITUT FUR QUALITATSSICHERUNG LUBECK (Vokietija) ir kitose užsienio organizacijų kokybės kontrolės programose.
  • 2014 m. UAB Diagnostikos laboratorija sukurta ir įdiegta kokybės vadybos sistema pagal tarptautinio standarto ISO 15189, skirto specialiai medicinos laboratorijoms, reikalavimus. 2014 m. spalį įmonė akredituota pagal šį tarptautinį standartą. Akreditavimas – oficialus tarptautinis pripažinimas, kad tyrimų laboratorija kompetentinga atlikti tam tikrus tyrimus ar tyrimų tipus.

Akreditavimo sritisžiūrėti čia.
Aktuali akreditavimo sritis - žiūrėti čia.
Įstaigos akreditavimo pažymėjimas:

     

Informuojame, kad Įmonė teiks laboratorinės diagnostikos paslaugas taikydama lanksčios akreditavimo srities (LAS) procesą.

DĖL AKREDITAVIMO SIMBOLIO NAUDOJIMO TYRIMO PROTOKOLUOSE (2023.06.13)

Kokybės sertifikatai