Plačiausias kraujo tyrimų tinklas Lietuvoje
Tyrimų rezultatai
0
0

Kokybės užtikrinimas

Kiekvienas iš mūsų kokybę vertiname subjektyviai. Kokybė yra nepastebima, kai ji yra gera ir negali būti nepastebėta, kai ji yra bloga. Kokybė nėra amžina – ji keičiasi kintant aplinkai, socialinėms ekonominėms sąlygoms, žmonių poreikiams.

Mums kokybė – yra mūsų veiklos pagrindas, kuris remiasi:

Dėmesio sutelkimu į klientą ir mūsų darbuotojus;

Dėmesio sutelkimu į klientą ir mūsų darbuotojus;

Saugių, veiksmingų ir efektyvių sveikatos priežiūros paslaugų suteikimu

Saugių, veiksmingų ir efektyvių sveikatos priežiūros paslaugų suteikimu

Nuolatiniu tobulėjimu

Nuolatiniu tobulėjimu

Komandiniu darbu

Komandiniu darbu

UAB Diagnostikos laboratorija specialistai nuolat tobulina savo kvalifikaciją ir kelia kompetenciją, dalyvaudami tarptautiniuose ir mūsų šalies kongresuose bei programose, mokslinėse praktinėse konferencijose, analizuoja mokslinę literatūrą, domisi inovacijomis ir moderniomis technologijomis.

Kokybės valdymas, tyrimų tikslumas yra svarbiausias kiekvienos laboratorijos tikslas, todėl diegiame planingą, sisteminį, integruotą ir koordinuotą požiūrį į kokybės užtikrinimo ir nuolatinio tobulinimo procesus:


  • Informacinis pranešimas dėl akreditavimo simbolio naudojimo tyrimo protokoluose - sužinoti daugiau 2020.05.25
  • Informacinis pranešimas dėl akreditavimo simbolio naudojimo tyrimo protokoluose - sužinoti daugiau 2021.01.22
  • Biocheminių tyrimų reikšmių poslinkis tiriant mėginius naująja įranga - sužinoti daugiau
  • Kokybės politika - sužinoti daugiau.

UAB „Medaira“ – patikimas partneris skaitmeninant procesus

Šiuolaikiniame pasaulyje yra tiesiog neįmanoma gyventi be interneto ir skaitmeninių technologijų teikiamų pranašumų bei galimybių. „Antėja laboratorija‘‘ – ne išimtis, mes siekiame suteikti jums aukščiausios kokybės paslaugas bei darome viską, kad informacija apie jas būtų lengvai prieinama ir greitai randama internete. Taip pat skaitmenizuojame daugelį savo vidinių procesų, kad paslaugas jums galėtume suteikti greičiau ir kokybiškiau.

„Antėja laboratorija‘‘ skaitmeniniais projektais rūpinasi mūsų ilgametis partneris – UAB „Medaira“. Patikime šiai įmonei savo vidinius programavimo ir sistemų kūrimo darbus, kreipiamės pagalbos į juos, kai reikia tobulinti ar sukurti naujus skaitmeninius administravimo ir duomenų valdymo sprendimus.

UAB „Medaira“ programavimo paslaugas teikia jau daugiau nei 10 metų, todėl pasitikime šios įmonės darbuotojų profesionalumu ir kompetencija. Kasdienis bendradarbiavimas yra geriausias įrodymas, kad iškilus problemoms ar prisireikus sukurti naują skaitmeninę sistemą, galime drąsiai pasitikėti UAB „Medairos“ siūlomais sprendimais.


– Aukštą UAB Diagnostikos laboratorija laboratorijose atliekamų tyrimų kokybę ir patikimumą garantuoja vidaus ir išorės kokybės kontrolės programos. Laboratorinių tyrimų tikslumas kontroliuojamas, dalyvaujant RIQAS (Didžioji Britanija), LABQUALITY (Suomija), INSTITUT FUR QUALITATSSICHERUNG LUBECK (Vokietija) ir kitose užsienio organizacijų kokybės kontrolės programose.
– 2014 m. UAB Diagnostikos laboratorija sukurta ir įdiegta kokybės vadybos sistema pagal tarptautinio standarto ISO 15189, skirto specialiai medicinos laboratorijoms, reikalavimus. 2014 m. spalį įmonė akredituota pagal šį tarptautinį standartą. Akreditavimas – oficialus tarptautinis pripažinimas, kad tyrimų laboratorija kompetentinga atlikti tam tikrus tyrimus ar tyrimų tipus.

Akreditavimo sritisžiūrėti čia.


ĮMONĖS ASMENS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS LICENCIJA
  - žiūrėti čia.

VIDAUS TVARKOS TAISYKLĖS - žiūrėti čia.

Kokybės sertifikatai