,,Antėja laboratorija'' Ąžuolyno bėgimo rėmėja 2018 m. - "Antėja laboratorija"

,,Antėja laboratorija'' Ąžuolyno bėgimo rėmėja 2018 m.

Pirmą rudens sekmadienį „Antėja laboratorija“ tapo jau devintojo  „Ąžuolyno bėgimo su RIDO“,  kuriame susirinko virš 2 tūkst. dalyvių ir nemažas būrys juos palaikančių draugų ir artimųjų, rėmėja.

Pabėgioti Ąžuolyno takais ir sportiškai praleisti pirmąjį rudens sekmadienį atvyko ne tik kauniečiai, bet ir nemažas būrys kitų Lietuvos miestų gyventojų.

10 km distanciją — per pusvalandį

Sporto šventė prasidėjo nuo „Six pack RIDO“ 15 km bei „Activus“ 10 km dalyvių apšilimo ir starto. Daugiau nei pusė tūkstančio dalyvių kartu įveikė pusę stadiono rato ir pasileido bėgti Ąžuolyno takais. Trasoje dalyviai pasiekė prestižiniu tarpukaryje laikytą ir iki šių dienų savo vardo nepraradusį „Radijo rajoną“ bei, grįžę į stadioną, apibėgo dar keletą ratų. Vėliau į trasą pasileido „Hummel“ 5 km, 100 m vaikų bei 400 m „Kauno diena“ šeimų bėgimo dalyviai.

Pirmasis finišo liniją kirto bėgikas, lengvaatletis Modestas Dirsė. Jis 10 km distanciją įveikė per 33 min. 56 sek. 15 km distancijoje greičiausias buvo iš Šiaulių atvykęs Justinas Beržanskis. Jo laikas – 49 min. 10 sek. Sportininkas jau ne kartą yra užlipęs ant prizininkų pakylos.

Bėgime sėkmingai sudalyvavo neįgalieji

5 km neįgaliųjų trasos ambasadorius Kęstutis Skučas, Europos neįgaliųjų lengvosios atletikos čempionate pelnęs aukso ir sidabro medalius, ypatingai džiaugėsi sporto renginiu, kuriame buvo integruoti neįgalieji. Neįgaliųjų važiavime startavę dalyviai taip pat džiaugėsi renginiu ir galimybe pakovoti dėl prizų.

Laimėtojai ir „Antėja laboratorija“ įsteigti prizai

Trumpiausioje – 5 kilometrų distancijoje, pirmieji finašavo Vytautė Pabiržytė bei Giedrius Valinčius. 10 kilometrų moterų distancijoje greičiausiai atbėgo Milda Eimontė, o tarp vyrų – Modestas Dirsė. 15 kilometrų distancijoje greičiausi buvo Evelina Miltenė ir Justinas Beržanskis. Pirmoji 5 km neįgaliųjų važiavime finišavo Jurgita Bakienė, o pirmasis –  Savickij Jurij. „Antėja laboratorija“ dovanojo puikų prizą – atsinaujinusią MIDI kraujo tyrimų programą sportuojantiems, kartu su gydytojo konsultacija. Norime, kad sportininkai ir toliau neprarastų noro ir sveikatos dalyvauti šiuose renginiuose, todėl svarbu jais rūpintis.

 Daugiau akimirkų iš bėgimo rasite mūsų Facebook paskyroje

*„Antėja laboratorija“ yra oficiali Žalgirio krepšinio klubo kraujo tyrimų laboratorija. Žaidėjams atliekami kraujo tyrimai, padedantys stebėti tikslią informaciją apie jų sveikatos būklę ir teikti rekomendacijas, kaip greičiau atgauti jėgas po patirto fizinio krūvio. Bendradarbiaujame ir su olimpiečiais – maratonininku Remigijumi Kančiu bei gimnastu Roku Guščinu.

Susipažinkite su naujomis tyrimų programomis sportuojantiems!

Visos naujienos