„Antėja laboratorija“ jau ir Panevėžyje! - "Antėja laboratorija"

„Antėja laboratorija“ jau ir Panevėžyje!

Dažnai savo ir artimųjų sveikata susirūpiname, kai jau yra problema, kurią jaučiame per daugelį intensyvių simptomų. Tokiu atveju liga jau yra pažengusi. Tada gydymas yra sudėtingas, dažnu atveju sukeliantis ir naujus negalavimus. Tenka pirkti brangius vaistus, jie ne retai turi daug šalutinių poveikių, o ilgainiui organizmas prie jų pripranta ir reikia vis didesnės dozės, kad gauti tą patį rezultatą. Kartais net ir vaistai nebepadeda ir reikalingas netgi chirurginis problemos sprendimo būdas. Kam visa tai?

Turbūt retai susimąstome, kad didžiosios daugumos ligų galima išvengti į priekį numatant jų grėsmę. Ir tai su šiuolaikine mokslo pažanga nėra sudėtinga, žvelgiant iš savo organizmą besitiriančiojo pusės. Tereikia atiduoti keletą mililitrų savo kraujo. Jis vakuuminiame mėgintuvėlyje keliauja į robotizuotą laboratoriją, kur ir yra atliekami patys sudėtingiausi tyrimai, kai tuo tarpu besitiriantysis gali veikti tai, kas jam labiau priimtina. Tyrimų atsakymai įteikiami pasirinktu patogiu būdu: laišku arba elektroniniu paštu. Kartu pridedama laboratorijos gydytojo raštiškos tolimesnės rekomendacijos.

„Antėja laboratorija“ procedūrinio kabineto atidarymo Panevėžyje proga su malonumu galime panevėžiečiams pasiūlyti sveikatos priežiūros specialistų sudarytą profilaktinių tyrimų paketą vyrui arba moteriai. Paketą sudaro pagrindiniai kraujo tyrimai, uždegimo indikatoriai, gliukozės ir pagrindinių mineralų kiekio, skydliaukės, kepenų, inkstų ir kasos pagrindiniai tyrimai, širdies ir kraujagyslių sveikatos tyrimai ir pagrindiniai vėžio žymenys, kurie leidžia aptikti grėsmę labai anksti.

Pasinaudokite puikia proga greitai ir patogiai gauti ramybę dėl savo ir artimųjų sveikatos!

 

Julija Skirmantė

Autorius: Julija Skirmantė

Pareigos:

Visos naujienos