Antifosfolipidiniai antikūniai IgM ir IgG - "Antėja laboratorija"
Antifosfolipidiniai antikūniai IgM ir IgG

Antifosfolipidiniai antikūniai IgM ir IgG

23.00€
Antifosfolipidiniai antikūniai IgM ir IgG

Šis tyrimas skiriamas, kaip pagalba diagnozuojant tam tikrus autoimuninius trombozinius susirgimus, tokius kaip antifosfolipidinis sindromas. Šis tyrimas taip pat gali padėti nustatyti trombozės riziką, taip pat akušerines komplikacijas pacientams, turintiems antifosfolipidinių antikūnų.

Antifosfolipidiniai antikūnai yra didelės klinikinės reikšmės imunoglobulinų šeima dėl jų sąsajų su arterine ir (arba) venų tromboze, pasikartojančiu persileidimu, neurologiniais sutrikimais, plaučių hipertenzija ir trombocitopenija. Šie antikūnai yra nukreipti prieš fosfolipidus surišančius baltymus.

Įrodyta, kad yra labai didelis šių antikūnių koncentracijos ir vilkligės antikoaguliantų koncentracijos laipsnis, taigi šis tyrimas gali atlikti naudingą vaidmenį patvirtinant vilkligės aktyvumą tiems pacientams, kurie gydomi antikoaguliantais. Šis tyrimas gali padėti nustatyti trombozės ar persileidimo riziką pacientams, kuriems įprasti antifosfolipidų tyrimai yra neigiami. Antiprotrombino IgG, IgM ir antifosfatidilserino IgG, IgM ir IgA tyrimų dėka galima nustatyti trombozę, esant nespecifiniams simptomams.