Ar man trūksta vitaminų - "Antėja laboratorija"
Ar man trūksta vitaminų

Ar man trūksta vitaminų

155.00€
Ar man trūksta vitaminų

Skaičiuoklė perkantiems išsimokėtinai

Ar man trūksta vitaminų? 

Maisto papildai gali būti naudingi, kai susiduriame su konkrečiu maisto medžiagų trūkumu. Tačiau dažnai papildus geriame „profilaktiškai“, gydydami nuovargį, peršalimą ar norėdami sustiprinti kūną streso kupinais gyvenimo laikotarpiais. Svarbu suprasti, kad organizmui žalingas gali būti ne tik vitaminų bei mikroelementų trūkumas, bet ir jų perteklius. Todėl visiems, nuoširdžiai besirūpinantiems savo sveikata „Antėja“ gydytojai paruošė itin aktualią vitaminų ir mikroelementų tyrimų programą, kuri padės sužinot šių medžiagų kiekius organizme ir teisingai įsivertinti esamus mitybos įpročius.  

Tyrimų informacija: 

Šie simptomai gali būti susiję su vitaminų trūkumu: susilpnėjęs regėjimas, plaukų slinkimas, nusilpęs imunitetas, akių jautrumas ir paraudimas, lūžinėjantys nagai, mėšlungis, raumenų spazmai, pajuodę paakiai, įvairūs odos bėrimai, galūnių tirpimas. 

Vitaminų ar mikroelementų perteklius gali pasireikšti kaulų, sąnarių ar raumenų, galvos skausmu, širdies ritmo sutrikimais, nuotaikos pokyčiais (pvz. dirglumas), pykinimu, vėmimu, skrandžio skausmais, viduriavimu, sausa oda, sausomis ir sutrūkinėjusiomis lūpomis, drumstu šlapimu ir kt. 

Jeigu jaučiate nors vieną ar kelis iš minėtų simptomų, rekomenduojame atlikti šią vitaminų ir mikroelementų tyrimo programą. 

Programa sudaryta atsižvelgiant į simptomatiką ir visuomenėje dažniausiai pasitaikančias ligas bei turimus įpročius. Papildomi tyrimai gali būti skiriami atsižvelgiant į gautus rezultatus. 

+ Nemokamas nuotolinis tyrimų rezultatų aptarimas su gydytoju. 

Kraujo paėmimo mokestis neįskaičiuotas. 

D.U.K. 

1. Ar įmanoma atlikti pavienių vitaminų ar mikroelementų tyrimus?  

Kiekvieną tyrimą, kuris yra įtrauktas į programą, Jums pageidaujant, galima atlikti atskirai.  

2. Kokio vitamino trūkumas nustatomas dažniausiai?  

Dažniausiai yra nustatomas vitamino D trūkumas, kuris gali padidinti riziką susirgti lėtinėmis ligomis, įskaitant osteoporozę, širdies ligas. Taip pat neretai nustatomas vitaminų B12, B6 geležies bei folinės rūgšties trūkumas. 

3. Kodėl rekomenduojama atlikti visų grupių mikroelementų ir vitaminų tyrimus?  

Visi vitaminai ir mikroelementai mūsų organizme yra tarpusavyje susiję, vieno mikroelemento ar vitamino perdozavimas gali sukelti kitų mikroelementų ar vitaminų trūkumą ar perteklių. Be to, skirtingų maisto medžiagų trūkumo ar perdozavimo simptomai gali būti panašūs, tad tik kraujo tyrimas gali parodyti konkrečių medžiagų kiekius organizme ir padėti imtis tikslingų gyvenimo būdo korekcijų. 

 

 
TYRIMAI
Cu Vario koncentracijos nustatymas
Zn Cinko koncentracijos nustatyma
Fe Geležies koncentracijos nustatymas
AB12 Aktyvus vitaminas B12
VitB12 Vitamino B12 koncentracijos nustatymas
FER Feritino koncentracijos nustatymas
HCY Homocisteinas
FOL Folio rūgšties koncentracijos nustatymas