Atidaryta nauja klinika Druskininkuose! - "Antėja laboratorija"

Atidaryta nauja klinika Druskininkuose!

Rugsėjo 15 diena yra džiaugsminga Antėjai ir jos pacientams, šią dieną švenčiame savo ne tik 15 gimtadienį, bet ir naujos klinikos atidarymą Druskininkuose. Naują Druskininkų kliniką rasite visiems patogioje vietoje Kosciuškos g. 12. Klinikoje šiuo metu bus atliekami ne tik reikalingi kraujo ir kiti laboratoriniai tyrimai, bet ir teikiama skiepų paslauga, o netrukus paslaugų spektras plėsis šeimos gydytojų bei gydytojų specialistų konsultacijomis.

Druskininkuose, adresu M.K. Čiurlionio g. 65, jau keletą metų veikia mūsų procedūrų kabinetas, tačiau didėjant mūsų paslaugų paklausai, nusprendėme miesto gyventojams suteikti platesnį paslaugų spektrą. Todėl kviečiame druskininkiečius pasinaudoti inovatyviomis paslaugomis, kur į kiekvieną žmogų žvelgiama individualiai.

Druskininkuose dirbame darbo dienomis nuo 8 val. ryto iki 16 val. Vizitui naujoje klinikoje registruokitės savitarnos sistemoje www.anteja.lt, bendruoju klientų aptarnavimo centro telefonu – 8 700 55 511 arba el. paštu pagalba@anteja.lt.  Mūsų komanda su nekantrumu laukia Jūsų vizito!

Pirmųjų laukia dovanos!

Atidarymo proga Druskininkų gyventojams esame paruošę DOVANĄ – nemokamą magnio ir kalcio tyrimų komplektą. Norintys pasinaudoti dovana yra kviečiami su savimi turėti informacinę skrajutę (jei rado savo pašto dėžutėje) arba apie šį pasiūlymą, apsilankymo metu, pasakyti aptarnaujančiam personalui. Dovana pasinaudoti galėsite iki pat lapkričio 31 dienos.

Norintiems apie staigmenas bei vykdomas akcijas sužinoti daugiau, rekomenduojame sekti naujienas „Antėja“ Facebook paskyroje, taip pat svetainėje www.anteja.lt.

Patikėkite savo sveikatą profesionalams ir tapkite mūsų klinikos klientu, nes brangiausias – laiku neatliktas tyrimas!

Visos naujienos