Atidarytas naujas ,,Antėja laboratorija'' medicinos centras - "Antėja laboratorija"

Atidarytas naujas ,,Antėja laboratorija'' medicinos centras

Po renovacijos, Birželio 23-osios gatvėje 4 Kaune, duris atvėrė naujai įsikūręs „Antėja laboratorija“ medicinos centras. Ši sveikatos priežiūros įstaiga siūlys ne tik šeimos gydytojų bei gydytojų specialistų konsultacijas, bet ir visus norinčius mokys sveikos gyvensenos paslapčių.

Iki šiol „Antėja laboratorija“, siūliusi medicininių tyrimų paslaugas, plečia savo veiklą ir atidaro medicinos centrą. „Vertiname gydytojų sprendimus, paremtus kontrečiais faktais apie pacientų sveikatos būklę. Iki šiol siūlę pažangius medicinos sprendimus, dabar orientuojamės į platesnį sveikatos priežiūros paslaugų spektrą. Kauno mieste jau turime pažangiausią Baltijos šalyse kraujo tyrimų laboratoriją ir procedūrų kabinetus, tad naujajame „Antėja laboratorija“ medicinos centre siūlysime šeimos gydytojų konsultacijas, taip pat į mūsų komandą palaipsniui įsijungs gydytojai specialistai: odontologai, genetikai, ginekologiai ir kiti.“ – teigė „Antėja laboratorijos“ generalinis direktorius Vidas Gedutis.

Užteks vieno vizito

Dažnas skundžiamės, kad apsilankymas sveikatos priežiūros įstaigoje dažnai tampa sunkia užduotimi dirbančiam žmogui. „Iš aplinkinių girdime, kad eilės prie gydytojų kabinetų sueikvoja daug laiko, dažniausiai, esant rimtesniam negalavimui tenka aplankyti kelias sveikatos priežiūros įstaigas. Tai neprisideda prie noro profilaktiškai prižiūrėti savo sveikatą. Dėl šios priežasties mes dedame visas pastangas, kad užsiregistravus į mūsų medicinos centrą, nereiks laukti prie gydytojo kabineto, o visos blogos savijautos priežastys bus išaiškintos vieno vizito metu. Mūsų medicininė bazė leis atlikti laboratorinės diagnostikos tyrimus, pagal kuriuos galime greitai bei efektyviai įvertinti kiekvieno paciento būklę ir teikti profesionalias rekomendacijas lygų gydymui ar kitų sveikatos negalavimų šalinimui.“ – teigė medicinos centro šeimos gydytoja, vyriausioji gydytoja Danutė Krylovienė.

Pažangios medicinos centras visai šeimai

„Antėja laboratorija“ medicinos centro vyriausioji gydytoja, šeimos gydytoja D. Krylovienė pasakojo, kad formuodami medicinos centro komandą gydytojus telkė vienam tikslui: sveikam ir laimingam pacientui, nesvarbu, kokio jis amžiaus: mažas vaikas ar senjoras. „Gilindamies į geriąsias medicinos įstaigų praktikas, atkreipėme dėmesį, koks svarbus paciento sveikatai yra šeimos gydytojo vaidmuo. Mūsų medicinos centre formavome gydytojų komandą, kurie būtų ne tik aukštos kvalifikacijos, bet ir turėtų reikiamų tarpasmeninių savybių: būtų betarpiški ir nuoširdžiai rūpintųsi kiekvienu pacientu.

Medicinos centre pagalbą teiks profesionali pirmo lygio šeimos gydytojų, odontologų, ginekologų ir kitų specialistai, kurie išsamiai ir nemokamai įvertins visų šeimos narių sveikatos būklę. Vieno šeimos gydytojo paskyrimas visiems šeimos nariams reiškia, kad gydytojai turės galimybę sekti šeimos ligų istoriją – tai leidžia paskirti efektyvų ligų gydymą ir vykdyti prevenciją. Tokiu būdu bus užtikrinamas sveikatos priežiūros tęstinumas, atsižvelgus į paciento poreikius, rūpinamasi koordinuota ir nenutrūkstančia sveikatos priežiūra“ – teigė D. Krylovienė.

Medicinos centre daug funkcijų patikėta ir bendrosios praktikos slaugytojams. Jos vertina pacientų  poreikius, atlieka medicinines procedūras, registruoja duomenis apie paciento priežiūrą, reikalui esant, lanko pacientus jų namuos.

Pagalba 360 laipsnių kampu

Sveikatos priežiūros sritis reikalauga ypatingo dėmesio ir visakeriopos pagalbos spendžiant iškilusias sveikatos problemas: čia visos smulkmenos tampa svarbios. „Vienas didžiausių „Antėja laboratorija“ medicinos centro išskirtinumų – gydytojų prieinamumas ir turtinga medicininės diagnostikos bazė. „Sudarėme visas sąlygas, kad pas mus atėjusiems pacientams nereiktų laukti. Prisirašiusieji prie čia dirbančio šeimos gydytojo, o visi jie – itin aukštos kvalifikacijos, gali pasikonsultuoti ir telefonu, gauti elektroninį vaistų receptą, aptarti rūpimus sveikatos klausimus“. Įmonės direktorė medicinai D. Babenskienė pasakoja, kad net darbo laikas pritaikytas maksimaliems pacientų poreikiams tenkinti. „Pacientų patogumui darbo dienomis dirbsime nuo 7 val. ryto iki 19 val. vakaro. Taip pat, dirbsime ir šeštadieniais nuo 10 val. ryto iki 14 val. Iškilus skubiems bei nenumatytiems atvejams, pacientai galės tiesiogiai paskambinti ir pasitarti su šeimos ar kitu gydytoju.

„Antėja laboratorija“ medicinos centras yra privati medicinos priežiūros įstaiga, tačiau toli gražu ne visos čia teikiamos paslaugos yra mokamos. „Gajus mitas, kad privačioje medicinos priežiūros įstaigoje už kiekvieną paslaugą tenka susimokėti. Mūsų medicinos centre siūlome ir Teritorinių ligonių kasų kompensuojamas sveikatos priežiūros paslaugas, kurias kompensuoja valstybė“ – teigė D. Babenskienė.

Mokys sveikatos paslapčių

„Antėja laboratorija“ medicinos centre dėmesys skiriamas ne tik ligų gydymui, bet ir jų profilaktikai, sveikatos priežiūrai, jos stiprinimui. Dėl šios priežasties medicinos centre bus organizuojami ir mokymai sveikatos priežiūros tematika.

„Visiems žinoma, kad, nelaimei ištikus, šalia esantis žmogus gali labai daug. Operatyviai suteikta pirmoji pagalba gali išgelbėti gyvybę ir sveikatą. Vyrauja nuomonė, kad visuomenės sveikata nuo medikų priklauso tik 10 proc. Medicinos centre ketiname šį skaičių didininti, mokydami pacientus sveikos gyvensenos, higienos ir netgi pirmosios medicinos pagalbos. Mokymų metu suteikiame žinių ir išmokome praktinių įgūdžių“ – aiškina direktorė medicinai D.Babenskienė.

„Antėja laboratorijos“ medicinos centre licencijuoti pirmosios pagalbos ir higienos mokymai skirti absoliučiai visiems, norintiems to išmokti, bei darbuotojams, kurie pagal savo profesiją ar pareigas privalo turėti sveikatos žinių pažymėjimą. Vykdyti mokymus gali tik fiziniai asmenys, turintys visuomenės sveikatos priežiūros veiklos licenciją verstis šia veikla, atitikti specialiuosius reikalavimus. Privalomieji higienos įgūdžių mokymai yra licencijuojama visuomenės sveikatos priežiūros veikla. Vykdyti mokymus gali tik juridiniai asmenys, juridinių asmenų ar kitų organizacijų filialai, turintys visuomenės sveikatos priežiūros veiklos licenciją privalomajam higienos įgūdžių mokymui.

Medicinos centras, tęsiantis tradicijas

Birželio 23-osios gatvėje 4 esantis „Antėja laboratorija“ medicinos centras yra įsikūręs legendinėje vietoje. Dar sovietmečiu čia veikė pagrindinė Dainavos mikrorajono vaistinė kartu su laboratorija, kur vaistai ir buvo gaminami. „Mums malonu ir toliau tęsti šio pastato gyvenimą pagal paskirtį. Vyresnio Dainavos mikrorajono gyventojai dar atsimena čia veikusią, vaistus gaminusią vaistinę. Tikimės, kad ir mūsų klinika siesis su teigiamomis emocijomis ir maloniu bendravimu.“ – pasako gyd. D. Krylovienė.

Visos naujienos