Dėdė-teta DNR bandymas - "Antėja laboratorija"
Dėdė-teta DNR bandymas

Dėdė-teta DNR bandymas

472.00€
Dėdė-teta DNR bandymas

Skaičiuoklė perkantiems išsimokėtinai

Dėdžių / tetų nustatymo tyrimas nustato galimą statistinę tikimybę ar tiriamas asmuo yra tiriamo vaiko teta/dėdė. Kai, keliamas tetos/dėdės biologinės giminystės klausimas, rekomenduojama, tirti ir tiriamojo vaiko tėvo arba motinos DNR. Jeigu jų tirti nėra galimybės, tetos/dėdės DNR tyrimas vis tiek gali būti atliekamas. Šiame tyrime tiriami 33 žymenys.
Terminas: 7–14 darbo dienų, nuo mėginių gavimo į laboratoriją dienos.

Tyrimo rezultatai
Šio tyrimo rezultatas nustatys tikimybę, ar tiriami asmenys yra biologiškai susijusių tarpusavyje. Laboratorija paprastai vertina taip, jei yra  daugiau nei 80% tikimybė, tuomet biologinė giminystė yra patvirtinama, o jeigu tikimybė yra mažesnė nei 20 %, tuomet biologinė giminystė yra atmetama. Tokių tyrimų rezultatai negali būti visiškai prognozuojami iš anksto, ypač jei nėra tiriamas motinos DNR mėginys. Tyrime naudojant tiriamo vaiko tėvo/motinos DNR mėginį, tikimybė gauti tikslesnius rezultatus žymiai padidėja.

Y chromosomos tyrimas, tiriant tariamą dėdę ir sūnėną.
Y chromosomos tyrimas  rekomenduojamas, jei  visi tiriamieji yra vyrai. Šis tyrimas atsakys tiksliai Taip arba Ne, ar tiriamieji dalijasi bendra tėvo linija. 
Rezultatai gaunami  per 10–15 darbo dienas, nuo DNR mėginių gavimo į laboratoriją dienos. 

DNR mėginys: vidinio skruosto epitelis