Dėdžių / tetų nustatymo tyrimas, tiriant 1 tetą ar dėdę ir 1 vaikas - "Antėja laboratorija"
Dėdžių / tetų nustatymo tyrimas, tiriant 1 tetą ar dėdę ir 1 vaikas

Dėdžių / tetų nustatymo tyrimas, tiriant 1 tetą ar dėdę ir 1 vaikas

359.00€
Dėdžių / tetų nustatymo tyrimas, tiriant 1 tetą ar dėdę ir 1 vaikas

Skaičiuoklė perkantiems išsimokėtinai

Dėdžių / tetų nustatymo tyrimas nustato galimą statistinę tikimybę ar tiriamas asmuo yra tiriamo vaiko teta/dėdė. Kai, keliamas tetos/dėdės biologinės giminystės klausimas, rekomenduojama, tirti ir tiriamojo vaiko tėvo arba motinos DNR. Jeigu jų tirti nėra galimybės, tetos/dėdės DNR tyrimas vis tiek gali būti atliekamas. Šiame tyrime tiriami 33 žymenys.

Terminas 7-14 darbo dienų, nuo mėginių gavimo į laboratoriją dienos.

Tyrimo rezultatai
Šio tyrimo rezultatas nustatys tikimybę, ar tiriami asmenys yra biologiškai susijusių tarpusavyje. Laboratorija paprastai vertina taip, jei yra  daugiau nei 80% tikimybė, tuomet biologinė giminystė yra patvirtinama, o jeigu tikimybė yra mažesnė nei 20%, tuomet biologinė giminystė yra atmetama. Tokių tyrimų rezultatai negali būti visiškai prognozuojami iš anksto, ypač jei nėra tiriamas motinos DNR mėginys. Tyrime naudojant tiriamo vaiko tėvo / motinos DNR mėginį, tikimybė gauti tikslesnius rezultatus žymiai pa-didėja.

Y chromosomos tyrimas, tiriant tariamą dėdę ir sūnėną
Y chromosomos tyrimas  rekomenduojamas, jei  visi tiriamieji yra vyrai. Šis tyrimas atsakys tiksliai Taip arba Ne, ar tiriamieji dalijasi bendra tėvo linija. 
Rezultatai gaunami  per 10-15 darbo dienas, nuo DNR mėginių gavimo į laboratoriją dienos. 

DNR mėginys - vidinio skruosto epitelis
 

Tyrimo rezultatai Šio tyrimo rezultatas nustatys tikimybę, ar tiriami asmenys yra biologiškai susijusių tarpusavyje. Laboratorija paprastai vertina taip, jei yra  daugiau nei 80% tikimybė, tuomet biologinė giminystė yra patvirtinama, o jeigu tikimybė yra mažesnė nei 20%, tuomet biologinė giminystė yra atmetama. Tokių tyrimų rezultatai negali būti visiškai prognozuojami iš anksto, ypač jei nėra tiriamas motinos DNR mėginys. Tyrime naudojant tiriamo vaiko tėvo/motinos DNR mėginį, tikimybė gauti tikslesnius rezultatus žymiai padidėja. Terminas 7-14 darbo dienų, nuo mėginių gavimo į laboratoriją dienos.