Akupunktūros specialistai - "Antėja laboratorija"

Akupunktūros specialistai

Tyrimų ID Pavadinimas Kaina
 295282 Pirminė akupunktūros specialisto konsultacija su pirmine procedūra 35.00€
295283 Akupunktūros procedūra 25.00€


Akupunktūra – tai procedūra, kurios metu sterilios, plonos adatos yra įvedamos į raumenis, sausgysles ar jungiamąjį audinį. Manoma, kad šis metodas padeda subalansuoti organizmo energiją ir suteikia įvairios naudos sveikatai, pavyzdžiui, malšina skausmą, mažina stresą ir gerina bendrą savijautą. 

Moksliniais tyrimais nustatyta, kad akupunktūra veiksminga tokioms ligoms kaip lėtinis skausmas, migrena ir osteoartritas gydyti. Ji taip pat gali padidinti kitų gydymo būdų veiksmingumą, pavyzdžiui, nemigos, nerimo ir virškinimo problemų atvejais. Akupunktūra paprastai yra saugi, kai ją atlieka apmokytas specialistas, ir gali būti ypač naudinga asmenims, siekiantiems holistinio požiūrio į sveikatą, ieškantiems tradicinę mediciną papildančių gydymo būdų arba žmonėms, kurie renkasi natūralius skausmo ir streso valdymo metodus.

Akupunktūra gali padėti nuo šių negalavimų:

  • Galvos skausmas 
  • Apatinės nugaros dalies skausmas 
  • Sąnarių skausmai 
  • Uždegiminės ligos 
  • Skausmo malšinimas po operacijos. 

Ypatingo pasiruošimo šiai procedūrai nereikia, specialistas su jumis procedūrą pradės pokalbiu, išklausys jūsų nusiskundimus, atliks ištyrimą ir sudėlios procedūros eigą, kuri trunka apie 30-40 min.