Plačiausias kraujo tyrimų tinklas Lietuvoje
Tyrimų rezultatai
0
0
Alma Astafjeva

Alma Astafjeva

Pareigos

Šeimos gydytojas (-a)

Gydytojo darbo vieta

Birželio 23-osios g. 4 - Kaunas

Domėjimosi sritys
Visos šeimos sveikata — nuo mažiausių iki didžiausių. Profilaktikos galimybės ir pagalba kiekvienam žmogui, nes išsiaiškinę savo silpnąsias vietas ir pakoregavę gyvenseną galime išvengti ligų, ar išmokti lengviau kontroliuoti turimas ligas. Stengiuosi dirbti su kiekvienu žmogumi komandoje, nes tik komandinis darbas leidžia pasiekti geriausių rezultatų. Domiuosi taip pat ir  sporto medicina, konsultuoju žindymo klausimais. Ateityje planuoju tapti specializuota žindymo konsultante — Lietuvos laktacijos ir žindymo konsultantų asociacijos nare.

Paslaugos pavadinimas Kaina (prisirašiusiems klinikos klientams) Kaina (neprisirašiusiems klinikos klientams)
Šeimos gydytojo pirminis tyrimų paskyrimas/ interpretacija gyvai 00.00 € 30.00 €
Šeimos gydytojo pirminė tyrimų interpretacija telefonu 00.00 € 20.00 €
Šeimos gydytojo tyrimų interpretacija raštu 15.00 € 15.00 €
Nuotolinė šeimos gydytojo komandos nario (slaugytojo, akušerio ir kt.) konsultacija klinikos pacientams 00.00 € 10.00 €
Šeimos gydytojo komandos nario (slaugytojo, akušerio ir kt.) vizitas į namus pas klinikos pacientą 00.00 € 10.00 €
Šeimos gydytojo konsultacija šeštadieniais 10.00 € 30.00 €

Karjera
Pagal šeimos gydytojo specialybę dirbu nuo 2010 metų, kada įstojau studijuoti į LSMU Šeimos medicinos rezidentūrą. Po studijų pradėjau dirbti Jonavoje ir įgijau didelę patirtį dirbama dvejose šeimos klinikose: UAB „Rimkų šeimos sveikatos centre“ ir UAB šeimos klinikoje „Linermeda“. Šiuo metu dirbu šeimos gydytoja „Antėja laboratorija“.

Narystė organizacijose, asociacijose
Lietuvos šeimos gydytojų profesinės sąjungos revizorių komisijos pirmininkė, Lietuvos akušerių ginekologų draugijos narė, Lietuvos medikų sąjūdžio narė.

Tarptautinė patirtis, mokymai, stažuotės
2018 m. – Europos šalių šeimos gydytojų konferencija „Wonca“ Krokuvoje. Dalyvauju profesinės kvalifikacijos kėlimo kursuose, stengiuosi atnaujinti žinias, nes medicina kasdien žengia į priekį. Apgintas ir publikuotas mokslinis darbas „Šeimos gydytojo vaidmuo burnos ir dantų sveikatos priežiūroje“, publikuotas mokslinis straipsnis „Nėštumo išprovokuota „tylioji“ timoma”.

Kodėl „Antėja laboratorija“?
Šioje įmonėje dirba savo srities profesionalai, kurių patirtis ir žinios leidžia man dar labiau tobulėti kaip šeimos gydytojai.