Šeimos gydytojas (-a) Alma Astafjeva (Kaunas) - "Antėja laboratorija"
Alma Astafjeva

Alma Astafjeva

Domėjimosi sritys
Visos šeimos sveikata — nuo mažiausių iki didžiausių. Profilaktikos galimybės ir pagalba kiekvienam žmogui, nes išsiaiškinę savo silpnąsias vietas ir pakoregavę gyvenseną galime išvengti ligų, ar išmokti lengviau kontroliuoti turimas ligas. Stengiuosi dirbti su kiekvienu žmogumi komandoje, nes tik komandinis darbas leidžia pasiekti geriausių rezultatų. Domiuosi taip pat ir  sporto medicina, konsultuoju žindymo klausimais. Ateityje planuoju tapti specializuota žindymo konsultante — Lietuvos laktacijos ir žindymo konsultantų asociacijos nare.

Karjera
Pagal šeimos gydytojo specialybę dirbu nuo 2010 metų, kada įstojau studijuoti į LSMU Šeimos medicinos rezidentūrą. Po studijų pradėjau dirbti Jonavoje ir įgijau didelę patirtį dirbama dvejose šeimos klinikose: UAB „Rimkų šeimos sveikatos centre“ ir UAB šeimos klinikoje „Linermeda“. Šiuo metu dirbu šeimos gydytoja „Antėja“.

Narystė organizacijose, asociacijose
Lietuvos šeimos gydytojų profesinės sąjungos pirmininkė (aktyviai dalyvauja darbo grupėse teikiant pasiūlymus Sveikatos apsaugos ministerijai);
Lietuvos akušerių ginekologų draugijos narė;
Lietuvos medikų sąjūdžio narė. 

Tarptautinė patirtis, mokymai, stažuotės
2018 m. – Europos šalių šeimos gydytojų konferencija „Wonca“ Krokuvoje. Dalyvauju profesinės kvalifikacijos kėlimo kursuose, stengiuosi atnaujinti žinias, nes medicina kasdien žengia į priekį. Apgintas ir publikuotas mokslinis darbas „Šeimos gydytojo vaidmuo burnos ir dantų sveikatos priežiūroje“, publikuotas mokslinis straipsnis „Nėštumo išprovokuota „tylioji“ timoma”.

Kodėl „Antėją“?
Šioje įmonėje dirba savo srities profesionalai, kurių patirtis ir žinios leidžia man dar labiau tobulėti kaip šeimos gydytojai.

Užsienio kalbos:
Anglų k.
Rusų k.