Chirurgai Kaune ir Vilniuje - "Antėja laboratorija"

Chirurgai

„Antėjos laboratorija“ dirba savo darbui atsidavę ir pacientais nuoširdžiai besirūpinantys chirurgai. Kiekvienam čia skiriamas išskirtinis dėmesys: įdėmiai išklausomi nusiskundimai, atliekami reikalingi tyrimai, kurių metu nustatomos sutrikimų priežastys, ir paskiriamas tikslingas gydymas.

 

 

Dažniausiai užduodami klausimai apie chirurgą

Kas yra gydytojas chirurgas?


Visi chirurgai yra gydytojai, bet ne visi gydytojai yra chirurgai! Tai ypatingų žinių ir įgūdžių reikalaujanti profesija. Chirurgas geba pašalinti pašalinti ir pakeisti pažeistus audinius bei organus, taip pat atkurti organizmo sistemas. Šie medicinos gydytojai gali būti bendros praktikos arba specializuotis tam tikroje srityje.

Ką jis daro?


Chirurgija apima paciento audinių pjaustymą arba anksčiau atsiradusios žaizdos uždarymą. Operacija gali būti atliekama gydymo arba diagnostiniais tikslais.

Chirurgai operacijas atlieka esant įvairiems susirgimams, traumoms, ligoms. Kartais tokios procedūros taikomos siekiant išspręsti tam tikras organizmo problemas, ištirti vidinio kraujavimo priežastis. Šios srities specialistai atlieka specifinius veiksmus ir yra atsakingi už visus operacijos proceso aspektus. Jie prižiūri chirurgijos technikus ir užtikrina, kad operacinėje būtų laikomasi visų priežiūros bei saugos reikalavimų.

Chirurgai gali atlikti minimaliai invazines ir nesudėtingas procedūras, trunkančias vos kelias minutes, arba invazines, kurios trunka iki kelių valandų ar ilgiau. Kadangi operacijų metu gali kilti pavojus paciento gyvybei, gydytojas chirurgas turi visada išlikti budrus, būti pasiruošęs bet kokio pobūdžio ekstremalioms situacijoms ir sugebėti imtis atitinkamų veiksmų bei priemonių.

Domina privatus chirurgas Kaune ar Vilniuje? Mielai kviečiame apsilankyti „Antėja laboratorija“. Jeigu norite pasikonsultuoti, mūsų kontaktus galite rasti čia.

Bendroji ir pilvo chirurgija – kas tai?


Bendrieji ir pilvo chirurgai gerai išmano anatomijos, skubios ir intensyvios terapijos, imunologijos, medžiagų apykaitos, patologijos, fiziologijos, šoko ir gaivinimo, žaizdų gydymo sritis. Jie žino, kaip suteikti chirurginę pagalbą „visam“ pacientui, įskaitant diagnozės nustatymą, taip pat priešoperacinę ir pooperacinę priežiūrą, esant įvairioms sąlygoms.

Bendrosios chirurgijos gydytojai turi žinių ir praktinių įgūdžių rūpindamiesi sveikatos sutrikimais, susijusiais su galva ir kaklu, krūtine, oda ir minkštaisiais audiniai, pilvo siena, galūnėmis, virškinimo, kraujagyslių bei endokrinine sistemomis.

Mūsų laboratorijoje diagnozuojamos ir gydomos minkštųjų audinių, pilvo organų, pilvo sienos ir proktologinės ligos. Taip pat čia atliekamos išvaržų ir kitos reikalingos operacijos, instrumentiniai tyrimai: echoskopiniai, endoskopiniai, kompiuterinė tomografija (KT), magnetinio rezonanso tomografija (MRT).

Kvalifikuotas bendrasis ir pilvo chirurgas gali atlikti minimaliai invazines chirurgines operacijas, tokias kaip:

 • laparoskopinė cholecistektomija (tulžies pūslės pašalinimo operacija);
 • laparoskopinis pilvo ir kirkšnies išvaržų šalinimas (pilvo išvaržos operacija);
 • tiesiosios žarnos cirkuliari mukozektomija (hemoroidektomija);
 • skydliaukės operacija;
 • lipomų šalinimas;
 • hemorojaus šalinimas ir kitos.


Jeigu norite sužinoti daugiau apie šias operacijas, susisiekite su mumis. Mielai atsakysime į Jums rūpimus klausimus!

„Antėja laboratorija“ chirurgai Kaune ir Vilniuje gali padėti esant įvairiems sveikatos sutrikimams. Jie:

 • konsultuoja esant įvairioms pilvo organų patologijoms;
 • gydo proktologines ligas;
 • konsultuoja dėl pilvo organų, pilvo sienos, odos ir poodžio darinių, esant poreikiui, atlieka biopsijas;
 • operuoja įaugusius nagus;
 • atveria pūlinius, tvarko žaizdas;
 • šalina lipomas ir kitus odos gerybinius darinius;
 • konsultuoja ir teikia priežiūrą po chirurginio gydymo.


Jeigu ieškote profesionalios pagalbos, susisiekite. Esame pasiruošę padėti! Be to, primename, kad pas mus taip pat dirba veido ir žandikaulių chirurgas. Taigi, jeigu Jums domina ortognatinė chirurgija, irgi verta apsilankyti „Antėja laboratorija“.

Pasiruošimas operacijai: ką verta žinoti?


Pasirengimas operacijai apima laikotarpį nuo procedūros suplanavimo (jei ji yra pasirenkama) ir paciento atgabenimo iki operacinės. Suplanavus operaciją asmuo yra informuojamas apie tolesnius veiksmus: aptariama jo sveikatos istorija, pasirenkamas anestezijos tipas, pristatoma galima rizika.

Pilnai įvertinama paciento sveikatos būklė ir nusprendžiama, ar jis yra pasiruošęs operacijai. Esant poreikiui, žmogus nukreipiamas pas reikiamą specialistą, pavyzdžiui, kardiologą, endokrinologą, hematologą ir panašiai.

Bendrieji tyrimai, kurie gali būti atliekami prieš operaciją:

 • krūtinės ląstos rentgenograma;
 • elektrokardiograma (EKG);
 • kolonoskopija arba endoskopija;
 • širdies streso testas;
 • plaučių funkcijos tyrimas;
 • magnetinio rezonanso tomografija (MRT);
 • kompiuterinė tomografija (KT);
 • ultragarsas.


Gydytojas chirurgas įvertinęs atliktų tyrimų rezultatus priima atitinkamus sprendimus.

Kai kuriems pacientams mintis apie operaciją gali būti bauginanti. Todėl prieš procedūra norint jaustis patogiai gali būti reikalinga pagalba. „Antėja laboratorija“ chirurgai Kaune ir Vilniuje pasirūpina, kad kiekvienas pacientas jaustųsi kuo saugiau ir užtikrinčiau. Jie išsamiai atsako į rūpimus klausimus, supažindina su operacijos eiga ir jos rezultatais.

Nesvarbu, Jums reikalingas pilvo chirurgas ar kitos srities specialistas, pavyzdžiui, žandikaulio chirurgas, visi mūsų darbuotojai pirmiausia pasirūpina gera paciento emocine būkle ir tik tada atlieka reikalingas procedūras.

Pooperacinis laikotarpis


Šis etapas prasideda iš karto po procedūros ir tęsiasi tol, kol pacientas atsigauna. Priklausomai nuo atliktos operacijos sudėtingumo, pooperacinis laikotarpis gali būti labai skirtingas: kartais reikia tiesiog atitinkamo kelių dienų poilsio, kartais – reabilitacijos.

Yra daugybė būdų, skirtų skausmui po operacijos malšinti. Įvertinęs individualią paciento būklę, privatus chirurgas paskiria tinkamiausią iš jų.

Kaip jau buvo užsiminta prieš tai, sveikimo procesas gali būti labai skirtingas. Bet kokiu atveju žinojimas, kiek laiko jis truks ir kokių sąlygų tam reikės, leidžia jaustis ramiau. „Antėja laboratorija“ chirurgai viską atlieka taip, kad pacientai kuo greičiau atsigautų ir grįžtų į normalų gyvenimo ritmą. Žinoma, tam labai svarbus ir atitinkamas paties paciento elgesys, gydytojo pateiktų rekomendacijų laikymasis.

Reikalingi patikimi, kruopštūs ir pacientams 100 proc. dėmesį skiriantys chirurgai Kaune ar Vilniuje? „Antėja“ laboratorija“ dirbantys specialistai būtent tokie ir yra. Jie puikiai išmano savo darbą ir viską atlieka nepriekaištingai. Nuoširdus rūpestis svarbus kiekvienam susidūrusiam su vienokiomis ar kitokiomis sveikatos problemomis. Nesvarbu, tai būtų pilvo chirurgas ar kitas pas mus dirbantis specialistas – kiekvienas pasistengs Jums suteikti geriausią patirtį!