Echoskopuotojai Klaipėdoje - "Antėja laboratorija"

Echoskopuotojai

„Antėja“ klinikoje naudojamos naujausios ultragarso technologijos, padedančios nustatyti tikslią diagnozę ir planuoti gydymą. Daugiausia dėmesio skirdami paciento komfortui ir aiškiam bendravimui, mūsų echoskopuotojai glaudžiai bendradarbiauja su kitais sveikatos priežiūros specialistais, kad užtikrintų visapusišką požiūrį į kiekvieno paciento sveikatą. Kad ir kokie ultragarsiniai tyrimai Jums būtų reikalingi, mūsų echoskopuotojai yra tam, kad suteiktų aukščiausio lygio paslaugas

  

Echoskopuotojas – kas tai?

Echoskopuotojas – gydytojas, atliekantis echoskopiją (ultragarso tyrimą). Jo darbas apima kvalifikuotą ultragarso aparatų naudojimą, padedantį diagnozuoti ir stebėti įvairius sveikatos sutrikimus, taip pat tinkama linkme nukreipti jų gydymą. 

Echoskopuotojai atlieka svarbų vaidmenį įvairiose medicinos srityse, kur reikalingas kūno vidaus struktūrų vaizdavimas. Jų kompetencija apima ne tik įrangos valdymą, bet ir tikslų ultragarso vaizdų interpretavimą, todėl šie gydytojai yra labai svarbūs atliekant neinvazines ir realaus laiko diagnostikos procedūras.

Ką daro echoskopuotojas?

Gydytojas echoskopuotojas atlieka echoskopijas – tyrimus, kurių metu įvertina vidaus organų struktūrinius ir funkcinius pokyčius. Naudodamasis profesionalia įranga, kuri leidžia fiksuoti ultragarso bangas, jis tiria žmogaus minkštuosius audinius, pilvą, gimdą, šlapimo sistemos organus, skydliaukę, krūtis, venas ir kraujagysles, limfmazgius. Procedūros metu echoskopuotojas gali aptikti auglius, cistas ir įvairius kitus lėtinius ar ūminius vidaus organų pakitimus.

Kokias procedūras atlieka gydytojas echoskopuotojas?    

„Antėja“ klinikoje echoskopuotojai atlieka šias echoskopijas:

 • virškinimo sistemos ir šlapimo organų sistemos;
 • virškinimo sistemos; 
 • virškinimo sistemos ir inkstų;
 • uropoetinės sistemos (vyrams);
 • šlapimo sistemos (moterims);
 • vieno pilvo organo;
 • pilvo sienos;
 • krūtų ir pažastų limfmazgių;
 • skydliaukės ir kaklo limfmazgių;
 • skydliaukės;
 • minkštųjų audinių;
 • periferinių limfmazgių;
 • aortos lanko šakų (kaklo kraujagyslių);
 • vieno sąnario.

Platesnę informaciją apie mūsų echoskopuotojų atliekamas procedūras galite rasti aukščiau esančiame paslaugų laukelyje.

Kada kreiptis į echoskopuotoją?

Dėl echoskopijos galima kreiptis profilaktiškai arba pajutus tam tikrus simptomus. Pavyzdžiui, esant neaiškios kilmės skausmui pilve, sutrikus virškinimo ir (arba) šlapinimosi funkcijoms, padidėjus pilvui (tačiau bendram kūno svoriui nepakitus), rekomenduojama atlikti vidaus organų echoskopiją. Pasireiškus skausmams arba spaudimui kaklo srityje, jam sustorėjus, reikėtų atlikti skydliaukės ir limfmazgių echoskopiją. Moterys bent kartą per metus profilaktiškai turėtų atlikti krūtų echoskopiją.

„Antėja“ klinikos echoskopuotojai atsakingai pasirūpina kiekvienu pacientu. Greitas, saugus ir neskausmingas ultragarsinis tyrimas – tai efektyvus būdas įvertinti vidaus organų būklę. Reikalingas išties geras echoskopuotojas Klaipėdoje? Kreipkitės – esame pasiruošę padėti.

 

DUK

1. Kokia yra echoskopuotojo paslaugų kaina?

„Antėja“ klinikoje teikiamų echoskopuotojo paslaugų kainas galite rasti aukščiau esančiame paslaugų laukelyje. 

2. Ar klinikoje dirba vaikų echoskopuotojas?

Ne, „Antėja“ klinikoje dirba tik suaugusiųjų echoskopuotojas.

3. Kuriose klinikose dirba „Antėja“ echoskopuotojai? 

Gydytojas echoskopuotojas dirba Klaipėdoje, Priestočio g. 16, esančioje „Antėja“ klinikoje.

4. Kaip galima užsiregistruoti pas gydytoją echoskopuotoją?

Užsiregistruoti vizitui pas šį ar bet kurį kitą klinikos „Antėja“ specialistą galite telefonu. Jei jau esate atlikę pas mus tyrimus ir turite prisijungimo duomenis prie savitarnos, registruotis pas gydytojus specialistus galite ir internetu.