Ergoterapeutai – medicininės reabilitacijos specialistai - "Antėja laboratorija"

Ergoterapeutai

Marijampolės gydytojai

Profesionalūs „Antėja“ klinikos ergoterapeutai dirba tam, kad padėtų asmenims susigrąžinti savarankiškumą ir pagerinti gyvenimo kokybę, nepaisant įvairių sveikatos iššūkių. Svarstote galimybę pasinaudoti šių specialistų paslaugomis? Tuomet kviečiame sužinoti apie juos daugiau.

Kas yra ergoteapeutas?

Ergoterapeutas yra reabilitacijos komandos narys, kuris dirbdamas su pacientu, pirmiausia siekia bendrų reabilitacijos tikslų ir vadovaujasi bendraisiais reabilitacijos principais. Šio specialisto tikslas padėti žmonėms atgauti, išlaikyti ar pagerinti gebėjimą atlikti įprastas veiklas po traumos, ligos ar dėl įgimtų ar įgytų funkcinių apribojimų. 

Ką daro ergoteapeutas?

Ergoterapeutas, konsultuodamasis su kitais reabilitacijos specialistais, vertina paciento savarankiškumą visose veiklos srityse, išsiaiškina, kokios pagalbos jam labiausiai reikia. Tuomet ergoterapeutas sudaro individualų veiklos planą, skirtą padėti asmeniui kuo efektyviau atlikti kasdienes, darbo ar laisvalaikio veiklas ir taip užtikrinti aukštesnį gyvenimo kokybės lygį bei didesnę nepriklausomybę. Atsižvelgdamas į konkretų žmogų, jo veiklą, jį supančią aplinką ir individualius poreikius, ergoterapeutas parenka kūrybingą ir tikslingą veiklą, kuri padeda pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Kada apsilankyti pas ergoteapeutą?    

Simptomai, kuriems esant, vertėtų apsilankyti pas ergoterapeutą:

 • galūnės, plaštakos jėgos sumažėjimas;
 • raumenų hipotrofija, atrofija;
 • sąnarių sustingimas;
 • kontraktūros;
 • randai, kurie riboja judesius;
 • spastiškumas;
 • pažintinių funkcijų sutrikimas.

Būklės, kuomet reikalinga ergoterapija:

Judamojo – atramos aparato: 

 • traumos (kaulų lūžiai, raiščių, raumenų ir sausgyslių pažeidimai);
 • ligos (osteoporozė, artritas, artrozė, epikondilitas, tendovaginitas ir kt.).

Nervų sistemos: 

 • pažeidimai (galvos, stuburo traumos);
 • ligos (riešo kanalo tunelinis sindromas, stuburo tarpslankstelinio disko išvarža, neuropatijos, būklė po insulto ir kt.).

Reikalingos ergoterapeuto paslaugos? Susisiekite – „Antėja“ klinikoje dirbantis ergoterapeutas teikia profesionalią pagalbą tiek vaikams, tiek suaugusiesiems.  

DUK

Kokia yra ergoteapeuto gydymo kaina?    

Kaina paprastai priklauso nuo gydymo kompleksiškumo ir trukmės. Pavyzdžiui, individualus 50 min. užsiėmimas kainuos daugiau nei 30 min. užsiėmimas. Visų „Antėja“ ergoterapeuto teikiamų paslaugų kainas galite rasti čia.

Ar gydymui reikia siuntimo?

Ne, norint apsilankyti pas ergoterapeutą, siuntimas nėra būtinas. 

Kuriose klinikose dirba „Antėja“ ergoteapeutai?

Ergoterapeuto paslaugos teikiamos Marijampolėje, Kauno g. 21, esančioje „Antėja“ klinikoje. Taigi, jei Jums reikalingi patikimi ergoterapeutai Marijampolėje, šių specialistų paslaugomis galite pasinaudoti pas mus.