Gastroenterologai-endoskopuotojai Vilniuje - "Antėja laboratorija"

Gastroenterologai - endoskopuotojai

Normali skrandžio ir virškinamojo trakto veikla leidžia jaustis gerai ir tinkamai pasisavinti naudingąsias medžiagas. Deja, tačiau skrandžio veiklos sutrikimai ir virškinamojo trakto ligos pasitaiko ganėtinai dažnai. Jų atsiradimą gali lemti nesubalansuota mityba, žalingi įpročiai, ligos, infekcijos. Gydytojas gastroenterologas gali padėti išsiaiškinti tikrąsias negalavimų priežastis ir pasirūpinti gera skrandžio bei virškinamojo trakto sveikata.

Su šeimos gydytojo siuntimu, pagal Storosios žarnos vėžio ankstyvosios diagnostikos programą, kolonoskopijos tyrimą atlikite NEMOKAMAI*!
Daugiau informacijos apie programas ir jų reikalavimus galite rasti paspaudę: čia.
*Yra papildomų sąlygų. 

 

Gastroenterologas – kas tai?

Gastroenterologas – virškinimo sistemos ligų gydytojas. Jis diagnozuoja ir gydo stemplės, skrandžio, storojo bei plonojo žarnyno, kasos, kepenų, tulžies pūslės sutrikimus bei negalavimus. Dažniausi iš jų – gastroezofaginio refliukso liga (GERL), skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opaligė, lėtinis gastritas, dirgliosios žarnos sindromas (DŽS), vidurių užkietėjimas, įvairios kilmės hepatitas, tulžies pūslės akmenligė, kraujavimas iš virškinamojo trakto, skrandžio ir storosios žarnos polipai ir kt.

Virškinamasis traktas yra itin jautrus išoriniams veiksniams. Todėl pajutus nemalonius simptomus, reikėtų nedelsti ir kreiptis į specialistus. Klinikoje „Antėja“ dirbantys gydytojai gastroenterologai suteiks profesionalią pagalbą, išsiaiškindami tikrąsias negalavimų priežastis, paskirdami gydymą ir pasirūpindami tinkama jo eiga. Užsiregistruoti vizitui galite internetu arba telefonu.  

Gydytojas endoskopuotojas – kaip išsirinkti?

Endoskopiniai tyrimai – svarbi skrandžio ir žarnyno ligų diagnostikos dalis. Todėl gydytoją endoskopuotoją reikėtų rinktis itin atsakingai. Atsižvelkite į Jus dominančio specialisto profesinę darbo patirtį, narystes, taip pat tarptautinę patirtį, mokymus ir stažuotes. Tai padės įvertinti gydytojo profesionalumą bei kompetenciją.

Pagrindiniai gastroenterologų atliekami endoskopiniai tyrimai yra gastroskopija (stemplės, skrandžio ir dvylikapirštės žarnos endoskopinis tyrimas) ir kolonoskopija (storosios žarnos tyrimas). Jų metu naudojama pažangi įranga, kuri leidžia apžiūrėti ir įvertinti organą bei jo gleivinės būklę. Esant poreikiui, apžiūros metu gali būti paimama biopsija, šalinami polipai, svetimkūniai, stabdomas kraujavimas, nustatomos Helicobacter pylori bakterijos. 

Prieš atliekant kai kurių organų endoskopinius tyrimus, reikalingas tam tikras pasiruošimas. Apie tai gydytojas informuoja iš anksto.

Geriausi gastroenterologai Lietuvoje – „Antėjoje“    

Klinikoje „Antėja“ dirba patyrę gastroenterologai Vilniuje, kurie pasiruošę suteikti profesionalią pagalbą kiekvienam pacientui. Kad ir koks virškinimo sutrikimas Jus kankintų, rūpestingi ir savo darbą nepriekaištingai atliekantys gydytojai įdėmiai Jūsų išklausys, paskirs reikiamus tyrimus ir padės rasti efektyviausią problemos sprendimo būdą. 

Privatus gastroenterologas klinikoje „Antėja“ gali suteikti tokias paslaugas:

 • gydytojo gastroenterologo-endoskopuotojo konsultacija;
 • pakartotinė gydytojo gastroenterologo-endoskopuotojo konsultacija;
 • gastroskopija (fibrogastroskopija / fibrogastroduodenoskopija);
 • gastroskopija su biopsija (be histologinio ištyrimo);
 • gastroskopija ir ureazės testas;
 • gastroskopija su biopsija ir ureazės testas;
 • vietinė nejautra gastroskopijos procedūrai;
 • intraveninė nejautra gastroskopijos procedūrai (teikia anesteziologas);
 • kolonoskopija;
 • kolonoskopija su biopsija (be histologinio ištyrimo);
 • kolonoskopija su polipektomija (polipas iki 1 cm);
 • kolonoskopija su polipektomija (polipas virš 1 cm);
 • intraveninė nejautra kolonoskopijos procedūrai;
 • intraveninė nejautra gastroskopijos ir kolonoskopijos procedūrai.

Jeigu Jus domina paslaugų, kurias teikia gydytojas gastroenterologas, kaina, jas galite rasti šio puslapio viršuje. 

Gastroenterologai Vilniuje – kada reikėtų į juos kreiptis?

Virškinimo sutrikimai gali sukelti tokius simptomus kaip:

 • ilgai besitęsiantis pakilęs skrandžio rūgštingumas;
 • sunkumas ir pilnumo jausmas;
 • pilvo srities skausmas;
 • viduriavimas;
 • pykinimas;
 • vėmimas;
 • kraujas išmatose;

Pastebėjus tokius simptomus, reikėtų kuo skubiau kreiptis į gydytoją gastroenterologą. Jis padės nustatyti negalavimų priežastį ir rasti tinkamą gydymo būdą. 

Verta pastebėti, kad dažniausiai į gydytoją gastroenterologą kreipiamasi dėl opaligės, skrandžio ir dvylikapirštės žarnos uždegimo, dispepsijos, gastroezofaginis refliukso, opinio kolito ar Krono ligos, dirgliosios žarnos sindromo ir kitų virškinamojo trakto negalavimų. Apsilankyti pas šį specialistą rekomenduojama ir norint atlikti įprastinius tyrimus, taip pat tyrimus, skirtus vėžio ir kitų ligų prevencijai.

Dažniau kreiptis į gydytoją gastroenterologą rekomenduojama vyresniame amžiuje. Senstant, skrandis pagamina mažiau rūgščių, kas gali lemti virškinimo suprastėjimą. Be to, sulėtėja kitų organų veikla, jie tampa labiau pažeidžiami. Reguliarūs apsilankymai pas gydytoją gastroenterologą gali padėti išvengti didesnių problemų, pasirūpinti geru virškinimu ir bendra savijauta.

Gastroenterologija – svarbi medicinos šaka, apimanti virškinimo organus pažeidžiančių ligų diagnostiką ir gydymą. Jeigu susidūrėte su jomis, klinikoje „Antėja“ galite sulaukti profesionalios pagalbos. Čia dirbantys gydytojai  gastroenterologai-endoskopuotojai įsigilins į Jus kamuojančią problemą ir padės ją kuo greičiau išspręsti.