Masažuotojai Klaipėdoje – patogi registracija - "Antėja laboratorija"

Masažuotojai

„Antėja“ klinikoje dirba aukštos kvalifikacijos masažo specialistai, puikiai suprantantys žmogaus kūno subtilybes ir holistinio požiūrio svarbą. Todėl užtikriname, kad gausite individualią pagalbą, pritaikytą Jūsų konkretiems poreikiams. Nesvarbu, siekiate sumažinti stresą, įtampą ar fizinį diskomfortą, – mūsų masažuotojai padės Jums įsitikinti gydomąja masažo galia.

Tyr. ID Paslauga Kaina
295057 Gydomasis masažas (15 min.) 15.00€‎
295058 Gydomasis masažas (20 min.) 25.00€‎
295059 Gydomasis masažas (30 min.) 30.00€‎
295060 Gydomasis masažas (1 val.) 60.00€‎

Kokias problemas sprendžia masažuotojas?    

Masažuotojas yra kvalifikuotas masažo specialistas, padedantis spręsti įvairias fizines ir emocines problemas. Jis gali veiksmingai sumažinti raumenų įtampą ir skausmą, padėti sumažinti lėtinį skausmą, pavyzdžiui, nugaros, kaklo ir galvos. Masažuotojo atliekama terapija taip pat gali pagerinti kraujotaką, padidinti lankstumą ir padėti greičiau atsigauti po traumų ar operacijų. 

Be fizinės naudos, masažo specialistas atlieka svarbų vaidmenį mažinant stresą ir nerimą, skatinant atsipalaidavimą ir gerinant bendrą psichinę savijautą. Taigi, masažuotojai sprendžia daugybę problemų – nuo su stresu susijusių simptomų valdymo iki fizinio judrumo gerinimo, todėl yra ypač vertingi siekiant geresnės sveikatos ir gyvenimo kokybės.

Masažo specialisto atliekami masažai

„Antėja“ klinikos masažuotojai atlieka klasikinį ir sportinį masažus. Plačiau apie juos – žemiau tekste.

Klasikinis masažas    

Klasikinis (gydomasis) masažas – tai minkštųjų audinių, pavyzdžiui, raumenų, sausgyslių ir raiščių, manipuliacija rankomis, skirta fiziniam diskomfortui palengvinti, raumenų įtampai sumažinti, atsipalaidavimui ir bendrai gerai savijautai skatinti. Šis masažas apima įvairias technikas, kurias taiko kvalifikuotas masažuotojas, kad išspręstų konkrečias sveikatos problemas arba paprasčiausiai sumažintų stresą ir įtampą. 

Sportinis masažas

Sportinis masažas – stiprus, stimuliuojantis ir visas raumenų grupes apimantis masažas, kurio metu atliekami raumenis įšildantys greiti, stiprūs ir gilūs judesiai. Jis skirtas ne tik aktyviai sportuojantiems ar patiriantiems didelį fizinį krūvį, bet ir tiems, kurie jaučia nuolatinę fizinę įtampą bei nuovargį visame kūne. Gerindamas kraujotaką, lankstumą ir mažindamas raumenų įtempimą, šis masažas padeda palaikyti optimalią fizinę būklę, mažina traumų riziką ir pagreitina atsigavimą po treniruočių. Taip pat jis sumažina nuovargį ir suteikia energijos.

 

DUK

1. Ar reikalingas siuntimas pas masažuotoją?    

Norint apsilankyti pas masažuotoją, siuntimas nėra būtinas. 

2. Ar klinikoje masažai atliekami ir vaikams?    

Ne, „Antėja“ klinikoje masažai atliekami tik suaugusiesiems.

3. Kuriose klinikose dirba „Antėja“ masažuotojai?

Mūsų masažuotojai dirba Klaipėdoje, Taikos pr. 141A (PC „BIG2“), esančioje „Antėja“ klinikoje. Taigi, jeigu Jums reikalingas patyręs masažuotojas Klaipėdoje, nedelskite ir užsiregistruokite vizitui pas norimą specialistą jau dabar.