Plastikos chirurgai Vilniuje - "Antėja laboratorija"

Plastikos chirurgai

Plastikos chirurgai – specialistai, keičiantys ne tik žmonių išvaizdą, bet ir gyvenimus. Siekiate kūno pokyčių dėl geresnės sveikatos, savijautos ar didesnio pasitikėjimo savimi? Kad ir koks būtų Jūsų tikslas, „Antėja“ klinikoje dirbantys plastikos chirurgai Vilniuje yra pasiruošę suprasti Jūsų unikalią istoriją ir pasiūlyti individualų sprendimą.

 

Paslauga Kaina
Plastikos chirurgo konsultacija KONSULTACIJA TIK 50   70 €
Hialurono rūgšties preparatų injekcijos raukšlių mažinimui nuo 250 €‎
Lūpų didinimas, korekcija, kontūro formavimas nuo 250 €‎
Apatinio žandikaulio linijos kontūravimas nuo 320 €‎
Smakro formavimas nuo 350 €‎
Skruostų formavimas nuo 320 €‎
Abiejų pažastų padidėjusio prakaitavimo gydymas nuo 460 €‎
Mezoterapija (NCTF) nuo 100 €‎
Biorevitalizacija nuo 250 €‎
Redermalizacija nuo 260 €‎
Raukšlių mažinimas botulino toksino injekcijomis (1 zona) nuo 270 €‎
Kramtomojo raumens hiperaktyvumo sumažinimas (bruksizmo gydymas) nuo 150 €‎
"Nefertitės" liftingas nuo 200 €‎

 

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas – kas tai?

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas – medicinos specialistas, turintis įgūdžių, žinių ir estetinį pojūtį, kaip pertvarkyti žmogaus kūną, siekiant atkurti tam tikros kūno dalies formą ir funkciją, taip pat pagerinti išvaizdą. 

Plastinės chirurgijos sritis apima platų procedūrų spektrą – nuo korekcinių operacijų, kuriomis šalinami įgimti defektai, traumų ar ligų, pavyzdžiui, vėžio, padariniai, iki planinių kosmetinių operacijų, kuriomis siekiama patobulinti kūno išvaizdą. 

Patyręs plastikos chirurgas yra įvaldęs įvairius chirurgijos metodus, todėl gali atlikti sudėtingas operacijas, kuriomis ne tik atkuriami pažeisti audiniai, bet ir dailinamas kūnas, skatinant paciento fizinę ir psichologinę gerovę.

Kada pradėti ir ką galima patobulinti grožio injekcijomis?

Specialistai teigia, kad nėra griežtų amžiaus ribų - svarbu reaguoti į problemas, kai jos iškyla. Kiekvienas žmogus unikalus, todėl ir senėjimo požymiai gali pasireikšti skirtingai. Jeigu jaučiatės nepatenkinti natūraliais bruožais arba pastebėjote odos būklės pokyčius, tai gali būti tinkamas laikas apsvarstyti grožio injekcijų galimybę.

Grožio injekcijos naudojamos įvairioms veido vietoms. Jos padeda sumažinti raukšles, pakelti veido kontūrus, pagerinti odos būklę ir drėkinimą.

Injekcijos taip pat gali būti naudojamos siekiant sumažinti arba pašalinti mimikos raukšles. Jos blokuoja raumenis, atsakingus už raukšlių formavimąsi, suteikdamos odai glotnumą ir jaunatviškumą. 

Svarbu atsiminti, kad grožio injekcijos turėtų būti atliekamos tik specialistų - plastikos chirurgų ar dermatologų - gydytojų.