iFOB Reakcija slaptam kraujavimui - "Antėja laboratorija"
iFOB Reakcija slaptam kraujavimui

iFOB Reakcija slaptam kraujavimui

11.00€
iFOB Reakcija slaptam kraujavimui

iFOB tyrimas slaptam kraujavimui – tyrimas, kuriuo atliekamas įtarus storosios žarnos vėžį. Slaptojo kraujavimo nustatymas išmatose taip pat turi didelę reikšmę ir ieškant mažakraujystės priežasties. Rodiklia taip pat gali parodyti ir kraujo netekimą dėl kraujuojančios opos, divertikuliozės, kraujuojančių polipų, uždegiminių žarnų ligų, hemorojaus, nuryto kraujo (kraujuojančios dantenos, kraujavimas iš nosies).

Reakcija slaptam kraujavimui (iFOB) – tyrimas, kuriuo atliekamas įtarus storosios žarnos vėžį. Nuo 50-ties metų šį tyrimą tikslinga atlikti kasmet, net jei ir nėra jokių simptomų, norint aptikti ligą ankstyvose stadijose. Jeigu yra buvę storosios žarnos vėžio atvejų giminėje, reakcija slaptam kraujavimui gali būti skiriamas profilaktiškai ir jaunesniame amžiuje.

Slaptasis kraujavimas išmatose gali būti vienintelis būdas gaubtinės žarnos vėžio ankstyvajai diagnostikai. Gavus teigiamus rezultatus, reikalingi papildomi tyrimai nustatyti kraujavimo virškinamajame trakte priežastį. Slaptojo kraujavimo nustatymas išmatose taip pat turi didelę reikšmę ir ieškant mažakraujystės priežasties. Rodiklia taip pat gali parodyti ir kraujo netekimą dėl kraujuojančios opos, divertikuliozės, kraujuojančių polipų, uždegiminių žarnų ligų, hemorojaus, nuryto kraujo (kraujuojančios dantenos, kraujavimas iš nosies).