Plačiausias kraujo tyrimų tinklas Lietuvoje
Online registracija + tyrimų rezultatai
0
0

Instrumentiniai tyrimai

„Antėja“ diagsnostikos centre galite atlikti Jums paskirtus instrumentinius tyrimus. Šiuo metu savo klientams siūlome rentgeno ir magnetinio rezonanso tomografijos (MRT) tyrimus. Jums nereikės ieškoti, kur būtų galima atlikti šį tyrimą – gydytojui paskyrus, registruokitės tyrimui „Antėja“ diagnostikos centre!

Magnetinio rezonanso tomografimos (MRT) tyrimai
Magnetinio rezonanso tomografimos (MRT) tyrimai
Rentgeno tyrimai
Rentgeno tyrimai

„Antėja laboratorija“ diagnostikos centruose Vilniuje ir Panevėžyje atliekame rentgeno tyrimus. Rentgeno tyrimai gali būti skiriami įvairioms organizmo sistemoms tirti. Pavyzdžiui, plaučių tyrimams, nustatant tuberkuliozę, auglius ir kt. Taip pat rentgeno tyrimai leidžia nustatyti įvairias urologines ligas, tokias kaip akmenligė ir pan. Rentgenas yra pagrindinė tyrimo priemonė, norint įvertinti kaulų ir sąnarių būklę bei nustatyti lūžius, kitas traumas, vystymosi sutrikimus ir pan. Atlikite reikiamą tyrimą greitai ir be streso „Antėja laboratorija“ diagnostikos centruose. Čia naudojama moderni įranga leidžia užtikrinti tyrimų efektyvumą. Profesionali radiologų komanda skiria ypatingą dėmesį kiekvienam pacientui, paaiškina apie tyrimo eigą bei atsako į kylančius klausimus. Diagnostikos centruose laukiame ir suaugusiųjų, ir vaikų.

Plačiau

Rentgeno tyrimas yra pagrindinė priemonė, norint diagnozuoti įvairias kaulų ir sąnarių sistemos ligas. Rentgeno tyrimas leidžia diagnozuoti trauminius pažeidimus, tokius kaip kaip kaulų lūžiai, taip pat degeneracines, uždegimines ir kt. ligas. Tai neskausminga ir greita procedūra –  tyrimas trunka vos kelias minutes.
MRT, priešingai nei rentgenas, yra skirtas vidaus organų ir minkštųjų audinių pakitimams stebėti. Tyrimas atliekamas naudojant ne jonizuojančią spinduliuotę, o magnetinį lauką ir radijo bangas. Taigi MRT tyrimas yra visiškai nekenksmingas, neskausmingas ir greitas būdas ištirti Jūsų vidaus organus. Jis gali būti skiriamas galvos, stuburo, pilvo organų, reprodukcinės sistemos ir kitoms organizmo sistemoms ištirti. 
Jei turite nusiskundimų ar norite išsitirti profilaktiškai – nedvejokite ir apsilankykite pas savo šeimos gydytoją. Jums geriausiai tinkantį tyrimą paskirs ir į visus su juos susijusius klausimus atsakys Jus gydantis gydytojas!