Kodėl verta tapti nuolatiniu „Antėja laboratorija“ klinikos klientu? - "Antėja laboratorija"

Kodėl verta tapti nuolatiniu „Antėja laboratorija“ klinikos klientu?

Jauki aplinka ir malonus aptarnavimas, aukščiausius standartus atitinkantys tyrimai bei profesionalių specialistų komanda – taip būtų galima apibūdinti „Antėja laboratorija“ klinikas vienu sakiniu. Galbūt būtent to ir ieškote? Kviečiame sužinoti, kodėl verta tapti nuolatiniu „Antėja laboratorija“ klientu bei kokios papildomos naudos laukia prisirašius prie klinikų.

Šiuo metu „Antėja laboratorija“ klinikos veikia didžiuosiuose Lietuvos miestuose, Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, o medicinos paslaugas jose teikia ne tik šeimos gydytojai, bet ir įvairių sričių gydytojai specialistai.

Vienas šeimos gydytojas visai šeimai bei profesionalus dėmesys kiekvienam

             Šeimos gydytojas – tai ne tik medicinos profesionalas, tai žmogus, kuriuo mes pasitikime kaskart, kai susergame patys ar mūsų mylimas šeimos narys. Todėl dėmesys kiekvienam klientui, gebėjimas ne tik paskirti tyrimą ar reikiamus vaistus, bet ir suprantamai paaiškinti tyrimų rezultatus, patarti, pakonsultuoti, išklausyti ir įsiklausyti – yra tai, kuo savo darbe vadovaujasi klinikose dirbantys šeimos gydytojai.

Nusprendę prisirašyti prie „Antėja laboratorija“ klinikos Jūs su visa šeima turėsite galimybę lankytis pas vieną šeimos gydytoją, taigi, vienas specialistas pažinos visą Jūsų šeimą, galės stebėti ne tik kaip auga Jūsų vaikai, kaip keičiatės Jūs pats, bet ir žinos apie karta iš kartos paveldimas ligas, gebės kur kas greičiau jas identifikuoti ir, esant poreikiui, paskirti gydymą.

Be modernios laboratorijos, kurioje greitai ir tiksliai atliekami Jums reikalingi tyrimai, „Antėja laboratorija“ klinikų išskirtinumas yra jose dirbančių specialistų glaudus ir dėmesingas bendradarbiavimas su kiekvienu klientu. Šeimos gydytojai pasirengę Jūs konsultuoti gyvai, o esant poreikiui tyrimų rezultatus galėsite aptarti telefonu net ir neišėję iš namų. Gydytojas sutartu laiku Jums paskambins ir išsamiai pakomentuos tyrimų rezultatus bei atsakys į visus kylančius klausimus. Jei atlikus tyrimą paaiškės, kad Jums yra reikalinga specialisto konsultacija, šeimos gydytojas nukreips į „Antėja laboratorija“ klinikose dirbančius endokrinologus, infekcinių ligų gydytojus, chirurgus, vaikų pulmonologus ar kitus specialistus, esant poreikiui galės skirti instrumentinius tyrimus.

Kaip prisirašyti prie klinikos?

Prisirašyti prie pasirinktos „Antėja laboratorija“ klinikos labai paprasta ir patogu! Tereikia apsilankyti vieną kartą – išsirinkti šeimos gydytoją bei užpildyti specialią prisirašymo formą. Visomis klinikos teikiamomis paslaugomis galėsite naudotis iškart tą pačią dieną, o Jūsų medicinos dokumentų persiuntimu iš ankstesnės gydymo įstaigos pasirūpinsime mes!

Teritorinių ligonių kasų finansuojamos medicinos paslaugos

             „Antėja laboratorija“ klinikose nemokamai gausite visas sveikatos priežiūros paslaugas ir tyrimus, kuriuos finansuoja Teritorinės ligonių kasos (TLK). Atsižvelgęs į Jūsų nusiskundimus ar profilaktiškai, šeimos gydytojas galės paskirti nemokamą bendrą kraujo ar šlapimo, gliukozės kiekio kraujyje nustatymo, kalio, natrio ar geležies tyrimus bei kitus šeimos gydytojo medicinos normos ar ankstyvosios diagnostikos programų tyrimus. Taip pat gali būti atliekami ir nėščiosioms rekomenduojami hepatito B, kraujo grupės, rezus faktoriaus nustatymo ir kiti tyrimai, vyrams – prostatos specifinio antigeno tyrimas.

Dar viena sritis, svarbi daugeliui mūsų klientų, tai skiepai. „Antėja laboratorija“ klinikose galėsite paskiepyti vaikus visais LR vaikų profilaktinių skiepijimų kalendoriuje rekomenduojamais skiepais. Taip pat klinikose įvairiomis vakcinomis galima pasiskiepyti ir suaugusiems, galite rinktis iš plataus sezoninių ir nesezoninių skiepų spektro bei pasinaudoti specialiais pasiūlymais šeimai ir vaikams.

Papildomos naudos prisirašiusiems

              Prisirašiusiųjų „Antėja laboratorija“ klinikose laukia ir papildomos naudos bei specialūs pasiūlymai. Klinikų klientai gali pasinaudoti gydytojo iškvietimo į namus galimybe. Tai itin aktuali paslauga tiems, kurie augina mažus vaikus. Profesionali konsultacija namų aplinkoje sukels mažajam pacientui mažiau streso, bus puiki išeitis vaikui karščiuojant.

Taip pat prisirašiusiems yra suteikiamos papildomos nuolaidos mokamoms paslaugoms. Pavyzdžiui, odontologo paslaugoms ir kraujo tyrimams yra taikoma 20 proc. nuolaida, gydytojų specialistų konsultacijoms ir skiepams suteikiama 10 proc. nuolaida. Nepamirškime vienkartinių akcijų ar nuolaidų, kuriomis taip pat gali pasinaudoti visi klinikų klientai! Todėl sekite informaciją svetainėje: www.anteja.lt bei socialiniuose tinkluose, ir apie Jums aktualius pasiūlymus sužinokite pirmi!

Patikėkite savo ir savo šeimos sveikatą profesionalams, tapkite mūsų klinikos klientu!

,,Antėja laboratorija'' KLINIKOS
Vilnius Antakalnio g. 45 Sužinoti daugiau
Vilnius Kareivių g. 9 Sužinoti daugiau
Kaunas Birželio 23-osios g. 4 Sužinoti daugiau
Kaunas Veiverių g. 142 Sužinoti daugiau
Klaipėda Priestočio g. 16 Sužinoti daugiau

 

Visos naujienos