Kraujo ligos - "Antėja laboratorija"

Kraujo ligos

Galimos ligos:

Mielominė liga: simptomai, diagnostika, gydymas

Onkoliginė ligos diagnozė gali apversti žmogaus gyvenimą aukštyn kojomis. Išgirdus ją, atrodo, kad niekas nebeturi prasmės, apima baimė ir nežinomybė. Kas laukia toliau? Ar įmanoma pasveikti? Koks gydymas tinkamiausias? – kyla daugybė klausimų, į kuriuos sunku atsakyti. Nepaisant gąsdinančios diagnozės, labai svarbu neprarasti vilties ir imtis visų įmanomų veiksmų, galinčių padėti sustabdyti..

Plačiau

Megaloblastinė anemija 

Megaloblastinė anemija – kraujo liga, kuriai budinga eritrocitų ir (arba) hemoglobino (Hb) sumažejimas kraujo tūrio vienete. Atsiranda, kai nepakankamai pasigamina eritrocitų, ar kai eritrocitų netenkama ir suyra daugiau negu gaminasi. Būtina pastebeti, kad anemija gali buti kitos ligos požymis ir yra svarbu rasti anemiją sukėlusią priežastį, t.y. pagrindinę ligą. Megaloblastinė mažakra..

Plačiau

Hemolizinė anemija

Hemolizinė anemija – kraujo liga, kuriai būdinga eritrocitų (raudonųjų kraujo kūnelių) ir (arba) hemoglobino (Hb) sumažėjimas kraujo tūrio vienete. Atsiranda, kai nepakankamai pasigamina eritrocitų, ar kai eritrocitų netenkama ir suyra daugiau negu gaminasi. Būtina pastebėti, kad anemija gali buti kitos ligos požymis ir yra svarbu rasti anemiją sukėlusią priežastį, t. y. pagrindinę ligą..

Plačiau

Geležies stokos anemija

Geležies stokos anemija – kraujo liga, kuriai būdinga eritrocitų (raudonųjų kraujo kūnelių) ir (arba) hemoglobino (Hb) sumažėjimas kraujo tūrio vienete. Atsiranda, kai nepakankamai pasigamina eritrocitų, ar kai eritrocitų netenkama ir suyra daugiau negu gaminasi. Būtina pastebėti, kad anemija gali būti kitos ligos požymis ir yra svarbu rasti anemiją sukėlusią priežastį, t. y. pagrindinę ligą..

Plačiau