Plačiausias kraujo tyrimų tinklas Lietuvoje
Online registracija + tyrimų rezultatai
0
0

Vaikų ligos

Galimos ligos:

Vėjaraupiai

Vėjaraupiai – tai ūmi virusinė liga, pasireiškianti karščiavimu, pūsleliniu odos ir gleivinių bėrimu, kuria dažniausiai serga vaikai. Vaikystėje vėjaraupiais persergama gana lengvai, tačiau jais užsikėtus vyresniame amžiuje ligos eiga dažnai komplikuojasi. Ypač pavojinga susirgti nėščiajai – susirgus nėštumo pradžioje – gresia persileidimas, o pabaigoje – liga per..

Plačiau

Tymai

Tymai – ūminė virusinė infekcija, kurią sukelia Paramoxi šeimos virusas, ja dažniausia serga vaikai. Sukėlėjas patenka į sveiko žmogaus viršutinius kvėpavimo takus, akių gleivinę, nukeliauja į limfmazgius, o vėliau su krauju išplinta po organizmą. Virusas pažeidžia galvos smegenis, kvėpavimo takus, virškinimo sistemą. Pagrindinis simptomas yra tipinis bėrimas – dėme..

Plačiau

Raudonukė

Raudonukė – tai infekcinė virusinė liga. Raudonukė pasireiškia odos bėrimu, padidėjusiais pakaušio ir kaklo limfmazgiais bei nežymia sloga. Dažnai serga vaikai, jie perserga lengvai ir susiformuoja imunitetas visam gyvenimui. Raudonukė yra labai pavojinga liga nėščiosioms, kurios nepersirgo vaikystėje, nes pažeidžia besivystančius vaisiaus organus ir vaikas gimsta su sunkiais apsig..

Plačiau